• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Военкомат информирует Порядок надання статусу учасників бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілістність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операціїї, забезпеченні її проведення

Порядок надання статусу учасників бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілістність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операціїї, забезпеченні її проведення

E-mail Печать PDF

         Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 затверджений Порядок надання статусу учасників бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілістність України і брали безпосередню участь  в антитерористичній операціїї, забезпеченні її проведення.

Надаємо перелік документів, які подаються в міжвідомчу комісію при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників  АТО.

 

1.                              Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету  та територіальної цілістності  України  (за формою згідно з додатком 1 до Постанови КМУ від 20.08.2014 № 413).

2.                              Витяг (копія) розпорядчого документу вищого штабу, який був підставою для відрядження особового складу самостійно або у складі військових підрозділів (команд) для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

3.                              Витяг з наказу командира військової частини (по стройовій частині) про направлення у відрядження особового складу самостійно або у складі військових підрозділів для участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

4.                              Витяг з наказу командира військової частини (по стройовій частині) про повернення з відрядження особового складу самостійно або у складі військових підрозділів (команд) після участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

5.                              Копія посвідчення про відрядження з відповідними відмітками  про прибуття та вибуття або копія списку особового складу підрозділу, що прибув для виконання завдань  в рамках операції.

6.                              Витяг з наказу командира військової частини (по стройовій частині)  із визначенням складу, місця і часу виконання завдання в рамках операції (для льотного складу).

7.                              Копія польотного листа на виконання завдання в рамках операції (для льотного складу).

8.                              Витяг з наказу командира військової частини про результати виконання завдань  в інтересах операції (для льотного складу).

9.                 Інші документи, на підставі яких можливо зробити достовірний висновок про безпосередню участь особи у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (витяги з журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень (за необхідністю).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 255 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251466

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Военкомат информирует Порядок надання статусу учасників бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілістність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операціїї, забезпеченні її проведення