• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Военкомат информирует ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас

ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас

E-mail Печать PDF

Дорогі бойові побратими! 

Рік тому, вам випала важка та надзвичайно відповідальна місія – стати на захист рідної землі, своєї родини, нашої Батьківщини – України.

І ви з честю пройшли всі випробування, які були на цьому шляху, не зганьбили Збройні Сили України та своїм героїзмом, високою відповідальністю, рішучістю і незламним бойовим духом довели, що українці – це непереможна нація, яка здатна захистити власну державу.

Щиро вдячний кожному із вас за це. За те, що сьогодні мужність, відданість Військовій присязі, готовність до самопожертви заради виконання свого почесного громадянського та військового обов’язку – це не просто пафосні слова, а риси сучасного українського воїна.

Вам випала складна доля вчитися захищати Батьківщину безпосередньо на полі бою, здобувати військову майстерність через перемоги та невдачі, підлі дії ворога та втрати бойових побратимів. Однак сила вашого духу, беззаперечна віра у нашу перемогу – це ті складові, які навічно вписали ваші імена у літопис української національної та військової історії.

Вічна народна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя за світле майбутнє нашої Батьківщини. Пам’ять про кожного з них, що вкарбована в наші серця, приведе до нашої всеукраїнської великої перемоги.

Відповідно до Указу Президента України відбувається плановий процес демобілізації військовослужбовців 3-ї черги мобілізації.

Зважаючи на ваш безцінний бойовий досвід, набутий беззаперечний професіоналізм та бойову майстерність, ви є бойовим ядром Збройних Сил, фундаментом наших сьогоднішніх та майбутніх перемог, тому надзвичайно важливо, щоб все це ви передали воїнам, які сьогодні прийшли вам на заміну та зайняли місця в екіпажах, розрахунках та бойових порядках.

Звертаюся до вас – станьте справжнім прикладом для своїх товаришів у виконанні службового обов’язку та продемонструйте кращі риси українського воїна – високу свідомість, витримку та громадянську відповідальність.

Як Головнокомандувач Збройних Сил України, маю честь запропонувати тим, хто забажає пов’язати своє майбутнє з армією, укласти контракт на військову службу. Знайте – ви сьогодні вкрай необхідні державі та її Збройним Силам.

Будьте разом з українським військом в час його реформування та розвитку, перетворення на сучасну армію, готову адекватно реагувати на всі існуючі та можливі виклики.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щасливого повернення додому – у коло рідних, близьких та друзів.

Слава Збройним Силам! Слава  Україні! 

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач

Збройних Сил України

генерал-полковник                                                                                      В.М.МУЖЕНКО

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 526 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8188847

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Военкомат информирует ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас