• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Военкомат информирует Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

E-mail Печать PDF

Відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року № 41/2016 «Про присвоєння спеціальних звань учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», з метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, їх вірності присязі, мужності і героїзму, готовності до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи та у зв'язку з 30-ю річницею аварії на Чорнобильській АЕС Міністр оборони України 18 березня 201 16 року підписав  наказ № 150 щодо присвоєння військовозобов'язаним  та особам, які перебувають у відставці (крім звільнених за службовою невідповідністю, у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, у зв'язку з набранням законної сили судовим рішенням, відповідно до якого військовослужбовця притягнуто до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, за порушення дисципліни), які є учасниками ліквідації наслідків аврії на Чорнобильській АЕС, чергові ійськові звання: до полковника (капітана 1 рангу) включно – особам, які мають військові звання офіцерського складу; до старшого прапорщика (старшого мічмана) включно – особам, які мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу.

Наказ діє до 26 квітня 2016 року.

            Відповідно до  наказу Міністра оборони України   від 18.03.2016 р. № 150 внесені зміни в облікові документи військовозобов'язаних, осіб, які перебувають у відставці та які згідно ст. 10 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»  належать до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 691 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8242863

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Военкомат информирует Про присвоєння військових звань учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС