• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Військкомат інформує НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату

НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату

E-mail Печать PDF

НАКАЗ 

військового комісара Ізмаїльського об’єднаного

міського військового комісаріату

06.04.2016                                                                       м. Ізмаїл                                                                    № 28  

Про призов громадян на

строкову військову службу 

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 29 березня 2016 р. № 122/2016 з 05 травня 2016 р. по 30 червня 2016 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу .

2. Явці на призовну дільницю Ізмаїльського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 р. народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1997 – 1989 рр. , у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3.       Відповідно до Указу Президента України від 29 березня 2016 р. № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» відправленню у військові частини підлягають придатні  за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4.       Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані  прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ізмаїл, вул. Кулікова, 31-а, Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат відділення комплектування  у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до  районного військового комісаріату 13 квітня 2016 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

5.       Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Ізмаїльського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

6.       На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

7.       Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством. 

Військовий комісар Ізмаїльського об’єднаного

міського військового комісаріату 

підполковник  А.В. НЕЙКО

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 374 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13876251

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Військкомат інформує НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату