• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Военкомат информирует НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату

НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату

E-mail Печать PDF

НАКАЗ 

військового комісара Ізмаїльського об’єднаного

міського військового комісаріату

06.04.2016                                                                       м. Ізмаїл                                                                    № 28  

Про призов громадян на

строкову військову службу 

1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 29 березня 2016 р. № 122/2016 з 05 травня 2016 р. по 30 червня 2016 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу .

2. Явці на призовну дільницю Ізмаїльського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1998 р. народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1997 – 1989 рр. , у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3.       Відповідно до Указу Президента України від 29 березня 2016 р. № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» відправленню у військові частини підлягають придатні  за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4.       Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані  прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ізмаїл, вул. Кулікова, 31-а, Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат відділення комплектування  у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до  районного військового комісаріату 13 квітня 2016 р. та мати при собі документи, які посвідчують особу.

5.       Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Ізмаїльського району, зобов’язані негайно повернутись до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

6.       На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

7.       Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством. 

Військовий комісар Ізмаїльського об’єднаного

міського військового комісаріату 

підполковник  А.В. НЕЙКО

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 224 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251360

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Военкомат информирует НАКАЗ військового комісара Ізмаїльського об’єднаного міського військового комісаріату