• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Военкомат информирует Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.

Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 24 розділу ІV Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти)  або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Закупівлю та розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальних одиниць здійснюють місцеві органи влади.

Мінсоцполітики зі свого боку, щорічно закуповує путівки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія» (далі - Центри).

Путівки до Центрів, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) або проводиться з інших джерел, незаборонених законодавством, за визначеною Мінсоцполітики квотою.

Підбір та направлення дітей до Центрів здійснюють структурні підрозділи обласних, Київської міської державних адміністрацій з питань сім’ї та дітей (далі - структурні підрозділи) відповідно до положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку.

Для отримання путівок до Центрів необхідно звертатися до структурних підрозділів за місцем проживання з документами, підтверджуючими належність дітей до пільгових категорій.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 200 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8140465

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Военкомат информирует Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.