• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Військкомат інформує Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.

Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 24 розділу ІV Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти)  або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Закупівлю та розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальних одиниць здійснюють місцеві органи влади.

Мінсоцполітики зі свого боку, щорічно закуповує путівки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія» (далі - Центри).

Путівки до Центрів, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) або проводиться з інших джерел, незаборонених законодавством, за визначеною Мінсоцполітики квотою.

Підбір та направлення дітей до Центрів здійснюють структурні підрозділи обласних, Київської міської державних адміністрацій з питань сім’ї та дітей (далі - структурні підрозділи) відповідно до положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку.

Для отримання путівок до Центрів необхідно звертатися до структурних підрозділів за місцем проживання з документами, підтверджуючими належність дітей до пільгових категорій.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13740603

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Військкомат інформує Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.