• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Деякі зміни у порядку реалізації Головним управлінням Держземагентства в Одеській своїх повноважень

Деякі зміни у порядку реалізації Головним управлінням Держземагентства в Одеській своїх повноважень

E-mail Печать PDF

Наказом Держземагентства України № 83 від 31.03.2015 «Про деякі питання  реалізації повноважень з питань передачі земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на без конкурентних засадах) для всіх потреб» затверджено Порядок реалізації головними управліннями Держземагентства в областях, місті Києві повноважень з передачі земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування (на без конкурентних засадах) для всіх потреб. 

Від тепер громадяни, які звертались до Головного управління Держземагентства в Одеській області з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у власність або користування, мають змогу за власним вибором подавати клопотання безпосередньо через територіальні органи Держземагентства у районах та містах Одеської області.

 

Це дасть можливість громадянам та юридичним особам зберегти дорогоцінний час, скоротити витрати на приїзд до обласного центру та подати своє клопотання до відділу (управління) Держземагентства у районі або місті Одеської області за місцем розташування земельної ділянки.

Начальник Відділу Держземагентства

у м. Ізмаїлі Одеської області                                                          О.В. Парамонова

Обновлено 10.04.2015 10:43  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 411 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13755975

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Деякі зміни у порядку реалізації Головним управлінням Держземагентства в Одеській своїх повноважень