• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Землі для військовослужбовців – учасників АТО в Одеській області вистачить на всіх!

Землі для військовослужбовців – учасників АТО в Одеській області вистачить на всіх!

E-mail Печать PDF

Останнім часом у засобах масової інформації все частіше лунають голоси, що справи із наданням військовослужбовцям, які беруть участь у антитерористичної операції, безоплатно у власність земельних ділянок у нашій області ідуть дуже погано.

Найбільш кричущою є ситуація із забезпеченням земельними ділянками військовослужбовців - мешканців великих міст (Одеси, Іллічівську тощо), які бажають безоплатно отримати земельну ділянку у власному місті.

За законом, ці землі є комунальною власністю територіальних громад і розпорядження ними здійснюють відповідні місцеві ради.

При цьому, ні для кого не секрет, що дефіцит придатних для індивідуальної забудови міських земель створює сприятливе середовище для різного роду зловживань. Але треба розуміти й об’єктивні речі: вільних міських земель, забезпечених усіма видами інженерної інфраструктури на всіх точно не вистачить.

У той же час, не маючи повноважень оцінювати ефективність роботи місцевих рад щодо задоволення потреб військовослужбовців у земельних ділянках, Головне управління Держгеокадастру в Одеській області, в межах встановленої законом компетенції, пропонує свій шлях вирішення проблеми та закликає всіх військовослужбовців Збройних сил України – учасників антитерористичної операції звертатись до нашого відомства за отриманням земельних ділянок для ведення садівництва за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Запевняємо, що земельних ділянок вистачить на всіх!

Саме для даних цілей з 2014 року фахівцями Головного управління та територіальних органів Держземагентства в Одеській області вже вишукано 50 земельних масивів загальною площею 464,45 га.

Графічні зображення місця розташування згаданих земельних масивів у розрізі адміністративних районів Одеської області можна побачити на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області у вкладці Інформація для учасників АТО . Будьте уважні, інформація періодично оновлюється!

Там же ви зможете знайти зразок заяви та перелік документів, необхідних для отримання земельної ділянки. Якщо у вас виникли будь-яки запитання, ви можете їх задати, залишивши повідомлення у вкладці «Зворотній зв'язок» , або зателефонувавши на телефон «Гарячої лінії» Головного управління: (048) 757-86-50, який працює щодня з 10.00 до 16.00 год, або звернутися особисто за адресою: м. Одеса, вул. Космонавтів, 32, 5 - поверх к.501 з 10:00 до 16:45.

Отже, звертайтеся! Фахівці Головного управління не залишать вас без допомоги!

Додатково інформуємо, що станом на 18 червня 2015 року Головним управлінням вже надано 128 (сто двадцять вісім) наказів про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність військовослужбовцям, а 7 (сім) із них, пройшовши перелік всіх необхідних погоджень та затверджень, вже отримали накази про передачу земельної ділянки у власність військовослужбовцям–учасникам АТО.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

Олени Зеленської "Безбар'єрність"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13915554

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Землі для військовослужбовців – учасників АТО в Одеській області вистачить на всіх!