• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Відтепер кожен має можливість поставити запитання до фахівців земельних відносин в онлайн режимі

Відтепер кожен має можливість поставити запитання до фахівців земельних відносин в онлайн режимі

E-mail Печать PDF

З 15 червня на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області почав працювати зворотній зв'язок.

Якщо Ви з будь-яких причин не знайшли інформацію, яка Вас цікавить чи відповідь на своє запитання на нашому офіційному веб-сайті, то відтепер кожний громадянин має можливість поставити запитання до провідних фахівців у сфері земельних відносин і отримати кваліфікаційну допомогу та відповіді на всі ваші питання.

Кожне повідомлення буде опрацьоване та розглянуте фахівцями Держгеокадастру Одеської області в індивідуальному порядку. На розгляд інформації потрібен деякий час, тому відповідь буде відправлена на вказану Вами електронну адресу.

Жоден Ваш запит не залишиться без нашої уваги!

Також звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ст.5, 8 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення, що надійде без дотримання відповідних вимог вважається анонімним та розгляду не підлягає.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 269 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13905006

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Відділ Держгеокадастру у м. Ізмаїл Відтепер кожен має можливість поставити запитання до фахівців земельних відносин в онлайн режимі