• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує
Податкова служба інформує

Новий онлайн-сервіс Державної податкової служби

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області повідомляє, про запровадження нового онлайн-сервісу повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом на офіційному інформаційному ресурсі Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС.

Сервіс дозволяє повторно сформувати сертифікати відкритого ключа за електронним запитом.

Скористатися онлайн-сервісом повторного (дистанційного) формування сертифікатів можуть клієнти, які мають чинні сертифікати, незмінні реєстраційні дані, що вносяться до сертифіката та особистий ключ яких не є скомпрометований.

Подробнее...
 

Зустріч керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з представниками місцевої влади та бізнесу

E-mail Печать PDF

У місті Ізмаїлі 6 листопада відбулася зустріч керівництва Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталії Чеботарьової, Володимира Мосійчука та Вадима Попазова з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Від органів влади у зустрічі взяли участь Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, а також керівники бюджетоформуючих підприємств міста, у тому числі морегосподарського комплексу.

Обновлено 11.11.2019 17:01 Подробнее...
 

В Ізмаїльському управлінні фіскальної служби обговорювали роботу ЦОП

E-mail Печать PDF

Днями в Ізмаїльському управлінні ГУ ДФС в Одеській області відбулася зустріч з платниками податків на якій йшлося про якість надання адміністративних послуг в Центрах обслуговування платників.

           Заступник начальника управління Костянтин Желєзняков розповів про можливості для платників звірки даних для розрахунку податку на землю. Зробити це можна швидко та комфортно, тому що в Центрах обслуговування черги відсутні. Виступаючий окремо зупинився на результатах кампанії декларування доходів, отриманих громадянами у 2018 році. За 4 місяці поточного року Ізмаїльським управлінням прийнято 11190 декларацій від громадян, задекларовані доходи в сумі майже 299 млн. грн. Самостійно нараховані податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб 9256,0 тис. грн. та самостійно нараховані податкові зобов’язання з військового збору в сумі 1436,9 тис. грн. Прийнято 464 декларації від громадян, які претендують на отримання податкової знижки.

Обновлено 17.05.2019 14:33 Подробнее...
 

Увага! Сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія»

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське управління ГУ ДФС в Одеській області  16  травня  2019 року  с 10-00 до 12-00 проводить сеанс телефонного  зв'язку «гаряча лінія»  на тему: «Податкове законодавство України». По телефону (04841)7-28-55на питання платників стосовно питань податкового законодавства відповість   завідувач сектору організаційного забезпечення Ізмаїльського управління Тетяна Федорівна Марінова.  

Подробнее...
 

Сверку по налогу на землю можно сделать в ЦОПе.

E-mail Печать PDF

В Украине земля облагается налогом на имущество. Платить налог на землю в Украине должны как владельцы земельных участков и паев, так и пользователи, за исключением тех, кто освобожден от уплаты налога.   Предприятия и предприниматели – владельцы и пользователи земли должны были подать декларацию по налогу на землю в 2019 году за текущий год до 20 февраля. Второй вариант предусматривает ежемесячную подачу налоговой декларации в течение 20 дней месяца, следующего за отчетным месяцем. Что касается простых граждан (не предпринимателей), то на них такая обязанность по подаче налоговой отчетности не возлагается.

Подробнее...
 


Страница 1 из 195

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25  листопада по 02 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків, з них 7  дівчинок та 6 хлопчиків

 

Сейчас 254 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9194103

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує