• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует «Гарячі лінії» - зручний формат спілкування платників податків з податківцями

«Гарячі лінії» - зручний формат спілкування платників податків з податківцями

E-mail Печать PDF

Надійним "консультантом" для платників податків Ізмаїльської  ОДПІ є проведення працівниками податкової інспекції сеансів прямого телефонного зв’язку "гаряча лінія". Робота податківців завжди спрямована на дієвий зворотний зв'язок, адже це – один із чинників, що формують довіру та партнерство з платниками податків, сприяють втіленню в життя ідеології добровільної сплати податків та запобігають виникненню порушень податкового законодавства.

Так, нещодавно у Ізмаїльській  об’єднаній  державній  податковій  інспекції було проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” з начальником управління оподаткування фізичних осіб Анастасією МиколаївноюУзун на тему: “Декларування доходів отриманих громадянами у 2012 році”.

     Пропонуємо відповіді на запитання платників податків, які надійшли під час сеансу  «гаряча лінія»:

Чи можливо заповнити декларацію в електронному вигляді?

Відповідь: так, можливо. Для зручності обслуговування підприємців Державна податкова служба впровадила сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», що дозволяє заповнити декларацію в електронному вигляді.

  Для користування послугою платникові треба буде мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

  Для цього платникам податків необхідно звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби, який знаходиться в Центрі обслуговування платників податків в Ізмаїльській ОДПІ.

Чи необхідно подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи фізичній особі, яка у звітному календарному році отримала дохід від продажу нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки?

Відповідь: враховуючи те, що дохід, отриманий фізичною особою у звітному календарному році від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року нерухомого майна, яке перебувало у власності понад три роки, не оподатковується, то подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не обов’язково.

Який термін подання платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи у зв’язку із застосуванням права на податкову знижку?

Відповідь:  підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

В яких випадках платник податку фізична особа звільняється від обов’язкового подання декларації, незалежно від видів отриманих доходів?

Відповідь. платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації в таких випадках:

- якщо вони є неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави станом на кінець звітного податкового року;

- перебувають під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав станом на кінець граничного строку подання декларації;

- перебувають у розшуку станом на кінець звітного податкового року;

- перебувають на строковій військовій службі станом на кінець звітного податкового року;

- у разі отримання доходів виключно від податкових агентів.

Сектор взаємодії із  засобами масової інформації та громадськістю Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

Обновлено 27.02.2013 15:43  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 243 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8283797

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует «Гарячі лінії» - зручний формат спілкування платників податків з податківцями