• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Цікавить податкове законодавство – подзвони на „гарячу лінію”

Цікавить податкове законодавство – подзвони на „гарячу лінію”

E-mail Печать PDF

Важливою вимогою сьогодення є дотримання податківцями високих етичних норм у ставленні до кожного платника податків. Фахівці Ізмаїльської об’єднаної державної  податкової інспекції докладають чимало зусиль для розбудови відкритих стосунків між державними службовцями та підприємцями.

   З метою підвищення рівня податкової свідомості громадян, працівниками податкової інспекції проводяться масово-роз’яснювальні заходи, серед яких особливе значення приділяється проведенню сеансів «гарячої лінії». Ця форма зворотного зв’язку із платниками податків відіграє роль стимулятора громадської активності, обізнаності платників податків.

   Так, нещодавно в Ізмаїльській ОДПІ головним державним податковим ревізор-інспектором відділу спеціальних перевірок управління податкового контролю ІнноюОлександрівноюСтепановоюпроведено черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: “Запровадження реєстраторів розрахункових операцій з контрольною стрічкою в електронній формі”.

Пропонуємо до уваги відповіді на запитання, які  надійшли від платників податків на «гарячу лінію»:

Де можна придбати касові апарати з метою подання до податкової електронної стрічки?

Відповідь: з питань придбання реєстраторів розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі або модемів для передачі звітної інформації від наявних у Вас РРО і відповідного їх програмного доопрацювання, необхідно звертатися до центрів сервісного обслуговування.

Чи передбачена відповідальність, якщо не використовувати нові касові апарати?

Відповідь:з 1 січня 2013 року стає обов’язковою подача звітності з використанням реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді. При цьому слід зазначити, що зазначена норма не вводить додаткові обов’язки, а лише змінює старий порядок подачі звітності. Так замість подачі звітності на паперових носіях раз на місяць, передбачена подача в електронному вигляді по дротовим та бездротовим каналам зв’язку.

 Відповідальність за непопадання в електронному вигляді звітності про використання РРО передбачена починаючи з 1 липня 2013 року. Користувачам РРО найближчим часом слід звертатись до центрів спеціального обслуговування для придбання або РРО нового покоління, або встановлення відповідних модемів на РРО, які вже є в наявності, з метою виконання вимог законодавства.

Чи існюють якісь переваги для підприємців у зв’язку із зазначеними змінами законодавства?

Відповідь:дійсно, зазначені зміни нададуть для суб’єктів господарювання безліч переваг, а саме: спрощення документообігу, відсутність необхідності закуповувати і зберігати протягом трьох років паперову контрольну стрічку РРО, економія часу. До того ж, використання електронної контрольної стрічки значно скоротить кількість перевірок. 

Сектор взаємодії із  засобами масової інформації  та громадськістю Ізмаїльської ОДПІ Одеської області ДПС

Обновлено 27.02.2013 15:44  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 618 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18635355

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Цікавить податкове законодавство – подзвони на „гарячу лінію”