• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Заробітна плата “в конвертах” – відсутність соціальних гарантій

Заробітна плата “в конвертах” – відсутність соціальних гарантій

E-mail Печать PDF

Заробітна плата для працюючої людини — це не тільки основне джерело доходів, а й головна соціальна гарантія. Громадяни мають знати, що держава буде захищати соціальні і матеріальні інтереси тієї чи іншої людини лише стосовно трудового внеску – зарплати, яку вона отримувала, і при цьому сплачувала платежі до Пенсійного та інших соціальних фондів. До речі, розмір пенсії буде напряму залежати від таких виплат, які отримував громадянин і які відображені в бухгалтерських звітах. Тож приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в “конвертах” негативно впливають на наповнення бюджету. Тому фахівці Ізмаїльської  об’єднаної  державної  податкової  інспекції приділяють особливу увагу цьому питанню.

   Так, з початку 2013 року фахівцями інспекції виявлено 8 нелегальних найманих працівників у 6 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, додатково до бюджету надійшло 6,4 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб. Також інспекцією протягом січня-лютого поточного року проведено наради з керівниками 47 підприємств з питання своєчасності та повноти сплати податку з доходів фізичних осіб, в результаті проведеної роботи надійшло податку 15,3  тис. грн.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Обновлено 14.03.2013 16:53  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 534 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8243005

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Заробітна плата “в конвертах” – відсутність соціальних гарантій