• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Про черговий сеанс телефонного зв’язку ”гаряча лінія”

Про черговий сеанс телефонного зв’язку ”гаряча лінія”

E-mail Печать PDF

На даний час у платників податків збільшується кількість питань, з якими вони звертаються до фахівців податкової інспекції.

   Безумовно в цьому напрямку платникам податків допомагають сеанси телефонного зв'язку "гаряча лінія", які проводяться Ізмаїльською  об’єднаною  державною  податковою  інспекцією.

   Так нещодавно відбувся сеанс "гарячої лінії" з начальником управління оподаткування фізичних осіб Анастасією МиколаївноюУзун на актуальну тему: “Декларування доходів отриманих громадянами у 2012 році”.

  Жодне питання, озвучене під час сеансу, не залишилося поза увагою. Наводимо відповіді на окремі питання платників.

       Чи відображаються доходи, отримані у вигляді спадщини , що оподатковуються за нульовою ставкою в річній податковій декларації про майновий стан і доходи?

Відповідь: Фізичні особи – платники податку, що одержали дохід у вигляді спадщини , який згідно із Податковим Кодексом оподатковується за нульовою ставкою податку, не зобов’язані включати вартість (суму) такої спадщини до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

      Який термін подання платником податків податкової декларації про майновий стан і доходи у зв’язку із застосуванням права на податкову знижку?

Відповідь:Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

     Чи необхідно фізичній особі подавати річну декларацію про майновий стан і доходи, якщо вона протягом звітного року отримувала доходи від декількох податкових агентів?

Відповідь: Відповідно до Податкового кодексу України платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року у строки, передбачені цим Кодексом для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року.

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Обновлено 29.03.2013 15:25  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 326 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13876372

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Про черговий сеанс телефонного зв’язку ”гаряча лінія”