• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует До уваги платників податків, які здійснюють операції з деривативами та цінними паперами!

До уваги платників податків, які здійснюють операції з деривативами та цінними паперами!

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська  об’єднана  державна  податкова  інспекція  звертає увагу платників податків на те, що з 3 січня 2013 року набрали чинності зміни до розділу VI"Акцизний податок" Податкового кодексу України, внесені Законом України від 06.12.2012 №5519-VI, відповідно до якої введено в дію особливий податок на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами.

    Платниками особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами є фізична або юридична особа - резидент або нерезидент, які проводять операції з деривативами або з продажу, обміну або інших способів відчуження цінних паперів.

    Базовим податковим періодом для складання та подання звітності з цього податку є календарний квартал. Строки подання податкової звітності за базовий звітний період, що дорівнює календарному кварталу встановлені пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Кодексу і становлять 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

   Враховуючи норми п. 49.20 ст. 49 Кодексу, граничний термін подання декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами – 13 травня 2013року.

   Увага! Міністерством доходів і зборів України розроблено проект наказу "Про затвердження Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами, Порядку заповнення та подання Декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операцій з деривативами" та рекомендовано платникам податків використовувати запропоновану форму декларації для її подання до органів ДПС за своїм місцезнаходженням.        

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю

Обновлено 14.05.2013 13:42  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 297 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7002544

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует До уваги платників податків, які здійснюють операції з деривативами та цінними паперами!