• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує «В нашій єдності – міць держави!»

«В нашій єдності – міць держави!»

E-mail Печать PDF

Під таким гаслом в місті Києві 6 липня відбувся  форум   за участю Міністра доходів і зборів України Олександра Клименко у якому взяли участь також керівники територіальних податкових та митних органів.     

          Про основні теми, які були розглянути на форумі, повідомила журналістам на брифінгу начальникІзмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області  Тетяна  Володимирівна  Шиліна .

         «Процес створення Міністерства доходів і зборів в цілому завершений. Затверджена структура та чітко визначені функції, сформовано кадровий склад, розпочато повноцінне функціонування  територіальних органів. Ще півроку тому податкова та митна служби були окремими – сьогодні це єдине Міністерство, з єдиними цілями, єдиними завданнями, єдиною на всіх відповідальністю. Ми нарешті маємо повністю легітимне відомство із чітко визначеними функціями та завданнями. Інтеграція податкової та митної служб пройшла в рекордні терміни -  шість  місяців. Це абсолютний показник серед країн світу, де проходили подібні об'єднання, - підкреслила Тетяна Володимирівна. –  Під час реорганізації двох служб було забезпечено стабільний  рівень надходження податкових та митних платежів до бюджету.  Своєю роботою протягом останніх шести місяців ми довели, що вміємо не тільки ставити перед собою масштабні цілі, а й успішно їх реалізовувати».

       З початку року Ізмаїльською ОДПІ до державного бюджету мобілізовано 34 мільйона гривень. Місцеві бюджети з початку року поповнилися на суму 97,2 мільйона гривень.

        «Я вважаю це нашим спільним досягненням: представників бізнесу та працівників  створеного Міністерства. Принципи партнерства та діалогу є фундаментом роботи з бізнесом на постійній основі», - наголосила Тетяна Володимирівна.

      Президент Віктор Янукович дав доручення прискорити структурні реформи в національній економіці і, водночас, знайти відповідь на нові виклики, породжені глобальною економічною кризою. Стратегічний курс державної політики спрямовується на створення сприятливого бізнес-клімату,  забезпечення свободи підприємництва, прискорення процесу дерегуляції.

         «Виконуючи ці важливі завдання, нам, працівникам Міністерства доходів і зборів слід пам’ятати про збереження тонкого балансу між створенням комфортної для бізнесу і громадян системи податкового та митного сервісу та стабільним наповненням бюджету, - підкреслила Тетяна Володимирівна. - Завдяки нашій злагодженій і наполегливій роботі держава вчасно отримувала фінансовий ресурс для виконання своїх функцій.

       Але з урахуванням напруженої бюджетної ситуації ми не маємо права уповільнювати  темп ані на хвилину. У нашому розпорядженні сьогодні є потужні інструменти аналізу та прогнозу. Ми маємо надсучасний Моніторинговий центр,  готовий надати будь-яку аналітичну допомогу в подоланні ризиків несплати платежів.  Завдяки об’єднанню податкового і митного аудиту  також  є унікальна можливість контролювати фактичний рух товарів від кордону до покупця. І ми повинні використовувати її на повну потужність».

       Окремо Тетяна Володимирівна  звернула  увагу на те, що  із створенням Міністерства відбулася не просто зміна назви податкової міліції. У  відповідності до викликів часу, роботи в умовах нового Кримінального процесуального кодексу, появи нових схем ухиляння від оподаткування, в тому числі за рахунок інтернет-технологій та електронних систем,  була проведена якісна  реформа цього структурного підрозділу. Відтепер головною зброєю у боротьбі із податковими злочинами є не силові, а інтелектуальні методи, сучасні  IT-технології та аналіз.

      «Ці ж методи ми маємо використовувати проти іншої серйозної загрози для фінансової стабільності держави, але вже  на її кордонах – контрабанди, - сказала Тетяна Володимирівна. - У митній сфері в цілому ми  орієнтуємося на   підвищення ефективності митного контролю, разом з тим – на спрощення процедур та зменшення часу на оформлення товарів. Ми маємо можливість працювати в умовах вже прийнятого у минулому році Митного кодексу, який відповідає найкращим європейським стандартам.     Відтак, наше завдання – якісна імплементація норм цього системного документу, а також міжнародних стандартів Всесвітньої митної організації в роботу української митниці».

     Тетяна Володимирівна також наголосила, що  2013-й рік стане часом масштабної електронізації. Тільки с початку цього року 568 суб’єктів господарювання, які обслуговуються в Ізмаїльської ОДПІ  перейшли на електронну форму звітності.           

    Як підкреслив на Форумі керівник Міндоходів Олександр Клименко: «Створення Міністерства не тільки не зупинило цього процесу, а й надало йому новий імпульс. Ми маємо стати високотехнологічним відомством. Іншого шляху до підвищення ефективності в сучасних умовах немає. За допомогою сучасної IT-інфраструктури ми зможемо зробити обслуговування наших клієнтів комфортним та простим, а процес наповнення бюджету – максимально прогнозованим. Електронні процедури важливі також і з точки зору комплексної  автоматизації ключових процесів Міністерства, побудови сучасної та динамічної IT-функції. Ми запрошуємо найкращих фахівців, ми будуємо потужну інфраструктуру для того, щоб ви могли  нею ефективно користуватися».

            Створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки. Вже другий рік в Ізмаїлі функціонує сервісний центр обслуговування платників податків. Переваги обслуговування відмітили практично всі відвідувачі Центру: скорочення часу на отримання адміністративних послуг, заповнення та подання податкової звітності, можливість отримання якісних  консультації з питань оподаткування. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися  

                                                                                                    Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                                                                    Мін доходів в Одеській області

Обновлено 15.07.2013 13:20  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 365 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13876256

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує «В нашій єдності – міць держави!»