• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Запровадження контрольної стрічки в електронному вигляді – позитивна тенденція

Запровадження контрольної стрічки в електронному вигляді – позитивна тенденція

E-mail Печать PDF

Податкове законодавство України знаходиться у постійному та активному процесі реформування. Черговою зміною стало введення з 01.01.2013 електронної контрольної стрічки, яка передбачена вимогами статті 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95 ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами та доповненнями), відповідно до якої суб’єкти господарювання, які використовують РРО, надають по дротових або бездротових каналах зв’язку до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітніх чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модемів, які до них приєднанні.

         Запровадження електронної стрічки РРО не вводить додаткових обов’язків для суб’єктів господарювання, а лише змінює старий порядок подання звітності. Основною метою прийняття зазначених норм є створення комфортніших умов для суб’єктів господарювання.

          Крокуючи в ногу з реальним часом, можна сміливо сказати, що запровадження контрольної стрічки в електронному вигляді – позитивна тенденція, що дає можливість бізнесу спростити поточний документообіг, але при цьому стимулююча відповідальність за свої рішення. Сьогодні вже 200 суб’єктів господарювання, які обслуговуються Ізмаїльською ОДПІ  щоденно надають звітну інформацію у електронній формі . Для цього  створені всі необхідні умови.

          Якщо у вас виникли деякі запитання,  пропонуємо звернутися до фахівців ІОДПІ (м. Ізмаїл, вул. Кишинівська,3), або за телефоном 7-28-70.

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Обновлено 17.07.2013 13:23  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 205 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7017209

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Запровадження контрольної стрічки в електронному вигляді – позитивна тенденція