• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області

Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області

E-mail Печать PDF

            «В нашій єдності – міць держави!», - під таким гаслом пройшло перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області.

Відкриваючи його, Голова Колегії – начальник Головного управління Міндоходів в Одеській області Олександр Чернобай зазначив, що за рекордно короткий термін – всього 6 місяців – завершилася успішна інтеграція податкової та митної служб.

На регіональному рівні, завершено й процес створення територіальних органів Міндоходів в Одеській області.

Як підкреслив очільник територіального відомства, Головне управління та Південна митниця – це не просто дві складові частини, це ефективна команда фахівців Міндоходів: однодумців з єдиними цілями, єдиним завданням та єдиною відповідальністю.

Податківці та митники Одещини працюють на повну потужність в об’єднаному форматі. На місцях діє 21 податкова інспекція та 9 митних постів.

Переконливим аргументом ефективності об’єднання є результати діяльності територіального органу в частині наповнення державної скарбниці. Фахівцями Міндоходів Одещини  за перше півріччя 2013 року забезпечено перерахування до загального фонду держбюджету 6 мільярдів 630 мільйонів гривень, що майже на 84 мільйони гривень більше аналогічного періоду минулого року.

Керівник Головного управління Міндоходів регіону також відмітив, що демонстрацією уміння працювати в об’єднаному форматі стало успішне проведення операції «Держкордон-2013», направленої на підвищення ефективності управління процесом адміністрування податків і зборів та виявлення схем мінімізації митних і податкових платежів.

В свою чергу, начальник Південної митниці Міндоходів Володимир Григор’єв акцентував увагу присутніх на важливості об’єднання зусиль всіх органів Міндоходів задля протидії тіньовій економіці, контрабанді та митним правопорушенням.

На засіданні Колегії всі нагальні питання обговорювалися крізь призму Стратегічних напрямів діяльності Міністерства доходів і зборів на 2013-2017 роки.

Презентована Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком 6 липня 2013 року на Форумі працівників, вона є дорожньою картою на довгострокову перспективу, де чітко визначені  пріоритети та шляхи їх реалізації.

Стратегія діяльності Міністерства передбачає 7 ключових напрямів:

- розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом;

- надання високоякісних сервісів громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та вдосконалення існуючих послуг;

- сприяння розвитку міжнародної торгівлі, впровадження найкращих практик у сфері митного регулювання;

- здійснення контролю за повнотою сплати податків, зборів та митних платежів;

впровадження ефективних методів протидії корупції;

- побудова ефективної системи управління персоналом;

- стратегічне управління організацією, постійне й безперервне вдосконалення операційної діяльності.

Місія ж Міністерства полягає в тому, щоб адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадянам та бізнесу.

І тільки як наслідок, забезпечувати наповнення дохідної частини бюджету, створювати умови для розвитку підприємництва й міжнародної торгівлі.

Підсумовуючи засідання Колегії, Олександр Чернобай висловив впевненість, що спільними зусиллями територіальні органи Міндоходів в Одеській області досягнуть завдань, визначених Стратегією.

            На переконання Олександра Чернобая, нова команда професіоналів, яка вже продемонструвала уміння працювати в об’єднаному форматі, спроможна вивести на новий рівень якість сервісу для бізнесу та громадян в Одеському регіоні, а також стати надійним захисником економічних інтересів та запорукою фінансової спроможності держави виконувати свої функції.

 

Прес – служба Головного управління

Міндоходів в Одеській області 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обновлено 25.07.2013 08:09  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 223 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8251219

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області