• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області

Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області

E-mail Печать PDF

            «В нашій єдності – міць держави!», - під таким гаслом пройшло перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області.

Відкриваючи його, Голова Колегії – начальник Головного управління Міндоходів в Одеській області Олександр Чернобай зазначив, що за рекордно короткий термін – всього 6 місяців – завершилася успішна інтеграція податкової та митної служб.

На регіональному рівні, завершено й процес створення територіальних органів Міндоходів в Одеській області.

Як підкреслив очільник територіального відомства, Головне управління та Південна митниця – це не просто дві складові частини, це ефективна команда фахівців Міндоходів: однодумців з єдиними цілями, єдиним завданням та єдиною відповідальністю.

Податківці та митники Одещини працюють на повну потужність в об’єднаному форматі. На місцях діє 21 податкова інспекція та 9 митних постів.

Переконливим аргументом ефективності об’єднання є результати діяльності територіального органу в частині наповнення державної скарбниці. Фахівцями Міндоходів Одещини  за перше півріччя 2013 року забезпечено перерахування до загального фонду держбюджету 6 мільярдів 630 мільйонів гривень, що майже на 84 мільйони гривень більше аналогічного періоду минулого року.

Керівник Головного управління Міндоходів регіону також відмітив, що демонстрацією уміння працювати в об’єднаному форматі стало успішне проведення операції «Держкордон-2013», направленої на підвищення ефективності управління процесом адміністрування податків і зборів та виявлення схем мінімізації митних і податкових платежів.

В свою чергу, начальник Південної митниці Міндоходів Володимир Григор’єв акцентував увагу присутніх на важливості об’єднання зусиль всіх органів Міндоходів задля протидії тіньовій економіці, контрабанді та митним правопорушенням.

На засіданні Колегії всі нагальні питання обговорювалися крізь призму Стратегічних напрямів діяльності Міністерства доходів і зборів на 2013-2017 роки.

Презентована Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком 6 липня 2013 року на Форумі працівників, вона є дорожньою картою на довгострокову перспективу, де чітко визначені  пріоритети та шляхи їх реалізації.

Стратегія діяльності Міністерства передбачає 7 ключових напрямів:

- розвиток партнерських відносин з громадянами та бізнесом;

- надання високоякісних сервісів громадянам та бізнесу, впровадження нових електронних сервісів та вдосконалення існуючих послуг;

- сприяння розвитку міжнародної торгівлі, впровадження найкращих практик у сфері митного регулювання;

- здійснення контролю за повнотою сплати податків, зборів та митних платежів;

впровадження ефективних методів протидії корупції;

- побудова ефективної системи управління персоналом;

- стратегічне управління організацією, постійне й безперервне вдосконалення операційної діяльності.

Місія ж Міністерства полягає в тому, щоб адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадянам та бізнесу.

І тільки як наслідок, забезпечувати наповнення дохідної частини бюджету, створювати умови для розвитку підприємництва й міжнародної торгівлі.

Підсумовуючи засідання Колегії, Олександр Чернобай висловив впевненість, що спільними зусиллями територіальні органи Міндоходів в Одеській області досягнуть завдань, визначених Стратегією.

            На переконання Олександра Чернобая, нова команда професіоналів, яка вже продемонструвала уміння працювати в об’єднаному форматі, спроможна вивести на новий рівень якість сервісу для бізнесу та громадян в Одеському регіоні, а також стати надійним захисником економічних інтересів та запорукою фінансової спроможності держави виконувати свої функції.

 

Прес – служба Головного управління

Міндоходів в Одеській області 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обновлено 25.07.2013 08:09  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21410026

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Відбулося перше засідання Колегії територіальних органів Міндоходів в Одеській області