• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует До уваги громадян! Зміни у податковому законодавстві.

До уваги громадян! Зміни у податковому законодавстві.

E-mail Печать PDF

До уваги громадян! Зміни у податковому законодавстві.

Податок на нерухомість у 2013 році громадяни не сплачуватимуть.Таке рішення прийняла Верховна Рада України 4 липня 2013 року ухваливши у другому читанні Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткуванняоб’єктів житлової нерухомості. Відповідно до Закону податок на нерухомість фізичні особи будуть сплачувати у 2014 році .

Нововведенням документа також є те, що тепер податок на нерухомість для тих, хто володіє кількома будинками або квартирами, буде розраховуватися виходячи із сумарної житлової площі об'єктів, а не з кожного окремо, як раніше було записано в Законі. Для квартир сумарна неоподаткована площа не повинна перевищувати 120 кв. м,будинків -  250 кв м, квартир і будинків - 370 кв. м.

Розширено і список громадян, які будуть мати пільги по сплаті податку на один об'єкт нерухомості. Не обкладається податком об'єкти житлової нерухомості, які належать прийомним сім'ям, сім'ям опікунів дітей, у яких виховується троє та більше дітей, а також об'єкти житлової нерухомості , які належать дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, але не більше одного такого об'єкта на дитину.

Згідно з документом, пільги по сплаті податку не надаються на об'єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою отримання доходів (які здаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).

Сплачені  громадянами  кошти в поточному році можуть бути зараховані для сплати податку у 2014 році.

Ізмаїльська ОДПІ запрошує громадян – власників двох і більше об'єктів житлової нерухомості або тих, хто має нерухомість, житлова площа яких перевищує 120 кв. м для квартир і 250 кв. м для житлових будинків, в податкову інспекцію з метою проведення звірки даних для нарахування й сплати податку на нерухомість.

Отримати консультацію із зазначених питань можна в центрі обслуговування платників податків Ізмаїльської ОДПІ, вул. Кишинівська,3, вікно №6 або зателефонувавши  за  телефоном  7-28-07.

Прес-служба Ізмаїльської  ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Начальник Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеської області                                                                     Т.В.Шиліна

 

Рознетовська Т.В.

7-27-93

Обновлено 12.08.2013 15:20  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 299 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8347166

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует До уваги громадян! Зміни у податковому законодавстві.