• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Новий сервіс Міндоходів: оцінка ризиків інвестпроектів

Новий сервіс Міндоходів: оцінка ризиків інвестпроектів

E-mail Печать PDF

Новий сервіс Міндоходів: оцінка ризиків інвестпроектів

           Діяльність податкової служби була і залишається спрямованою на впровадження законодавчих та організаційних новацій для створення комфортних умов ведення бізнесу в Україні. Ізмаїльська ОДПІ звертає увагу, що Міністерством доходів і зборів України було запроваджено новий сервіс для підприємств з іноземними інвестиціями – надання правової оцінки інвестпроектів на наявність податкових ризиків.

Скористатись новим сервісом може будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями, незалежно від країни походження капіталу.

За допомогою цього сервісу податкова допоможе бізнесу уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями.
Водночас, реалізація сервісу забезпечить інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту чи господарської операції законодавству України та механізму її оподаткування.


          Крім того, вони можуть перевірити наявність невідповідностей у правовому статусі своїх можливих підприємств-контрагентів, перебування контрагента в процедурах банкрутства, залучення в схемах мінімізації податкових зобов’язань, тощо.
         Новий сервіс допоможе іноземним інвесторам ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, що сприяє стимулюванню інвестиційного клімату, росту економіки та унеможливить корупційні прояви.

Щоб скористатися цим сервісом, підприємству потрібно надіслати звернення до Міндоходів або Центрального офісу з обслуговування великих платників податків.
         Звернення можна надсилати як в паперовому, так і в електронному вигляді. В ньому потрібно вказати назву підприємства, його місцезнаходження, копії документів, що підтверджують статус підприємства з іноземними інвестиціями, та дані про господарську операцію, яка вже проводиться або запланована. Крім того, слід вказати і реквізити контрагентів, про яких підприємство бажає отримати інформацію.
         Протягом 30 календарних днів фахівці Міндоходів проаналізують звернення та нададуть мотивований висновок щодо відповідності господарської операції податковому законодавству. Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому всі виявлені помилки підприємці матимуть змогу виправити самостійно до офіційного оформлення операції.

        Нова послуга, допоможе інвесторам уникнути порушень податкового законодавства та, відповідно, зайвих фінансових витрат на сплату штрафних санкцій та пені.

Прес-служба Ізмаїльської  ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Начальник Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеської області                                                         Т.В.Шиліна

 

Рознетовська Т.В.

7-27-93

Обновлено 12.08.2013 15:21  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 604 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8242777

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Новий сервіс Міндоходів: оцінка ризиків інвестпроектів