• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Податок на нерухомість для юридичних осіб

Податок на нерухомість для юридичних осіб

E-mail Печать PDF

Податок на нерухомість для юридичних осіб

Перенесення термінів сплати податку на нерухомість для фізичних осіб на 2014 рік не торкнулося юридичних осіб, які є платниками податку на нерухомість вже в цьому році.

Суму податку станом на 1 січня поточного (звітного) року платники податків повинні були обчислити самостійно і відобразити її в податковій декларації, що подавалася органу ДПІ протягом  2013 року.

Декларація повинна була бути подана не за місцем обліку платника податків, а за місцем знаходження житла - об'єкта оподаткування в термін до 01.02.2013 року.

Ізмаїльська ОДПІ просить звернути увагу: якщо у підприємства з'являється нова житлова нерухомість, то податок на неї повинен нараховуватися з дня виникнення права власності на такий об'єкт.

 

Якщо ж підприємство відчужує житлову нерухомість, яка рахувалася на його балансі станом на 1 січня звітного року, то підприємство сплачує податок з 1 січня звітного року до початку місяця, в якому відбувся перехід права власності на таку нерухомість.

Оплата податку на нерухомість повинна проводитися щокварталу до 30 числа місяця, який слідує за звітним кварталом. У 2013 році юридичні особи, які потрапляють під цей податок повинні  здійснити оплату до 29 квітня (включно) за 1 квартал, до 29 липня (включно) за другий, до 29 жовтня (включно) за третій і 29 січня  2014 року за четвертий  квартал.

Невчасна подача або не подання декларації  потягне за собою штраф у розмірі 170 гривень згідно з п. 120.1 ПКУ. За порушення правил вдруге сума зросте до 1020 гривень.

Крім цього, платник податку несе відповідальність за сплату податку в повному обсязі та у встановлені терміни. Таким чином у разі несплати узгодженої суми податку протягом строків, які визначені ПКУ протягом 30 календарних днів штраф становитиме - 10% від погашеної суми боргу. У разі якщо строк перевищує 30 календарних днів, то ставка зростає до 20%.

Станом на 01.08.2013 року в Ізмаїльську ОДПІ юридичними особами подано 13 декларацій з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. В місцевий бюджет в поточному році  надійде 55 тис. грн. податку на нерухомість.

Прес-служба Ізмаїльської  ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

Обновлено 12.08.2013 15:21  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 253 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13738773

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Податок на нерухомість для юридичних осіб