• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует «На питання громадян відповідають фахівці Ізмаїльської ОДПІ »

«На питання громадян відповідають фахівці Ізмаїльської ОДПІ »

E-mail Печать PDF

Нещодавно Ізмаільська об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів в Одеській області провела сеансі телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Можливість безоплатного отримання електронних ключів»  за участю начальника Управління інформатизації та обліку платників податків Тетяни Павлівни Антоненкової.

    Питання, яки надійшли до фахівців були наступного змісту:

     Питання: Чи можливо отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису платником податків – фізичною особою та які документи для цього потрібні?

     Відповідь: Отримати безоплатно ключі електронного-цифрового підпису можна  в ЦОПП Ізмаїльської ОДПІ в секторі Центру сертифікації ключів маючи при собі  копію паспорта та копію облікової картки фізичної особи – платника податків(довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО). Уразі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від ідентифікаційного коду, копія облікової картки платника податків не подається. Враховуючи переваги надання звітності в електронному вигляді, тільки с початку року до сектора Центру сертифікації ключів при Ізмаїльської ОДПІ звернулись та отримали безоплатно електронні ключі вже майже 2200 платників податків – фізичних осіб.

        Питання: Як користуватись електронно-цифровим підписом, якщо немає комп’ютера або програмного забезпечення.?

         Відповідь: Необхідне для надання звітності в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку  програмне забезпечення та інструкції по його встановленню та використанню  можна отримати безпосередньо при отриманні ключів в Ізмаїльській ОДПІ  або на офіційному сайті Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту Міндоходів    www.acskidd.gov.ua.

      В ЦОПП Ізмаїльської ОДПІ для платників податків створено автоматизоване робоче місце з встановленим та оновленим програмним забезпеченням, де платник самостійно може підготовити та відправити засобами Internet будь-яку податкову звітність, а також отримати консультацію та мастер-клас спеціаліста управління ІТ та обліку платників.

  З питань технічної підтримки можна звертатись безпосереднє в Ізмаїльську ОДПІ або по телефонам 7-26-10, 7-28-32.

       Підприємства, що звітують в електронному вігдяді, а це 100% платники податку на додану вартість, 38% -платники єдиного податку вже оцінили переваги такої форми спілкування та на сьогодні всю свою звітність надають в електронному вигляді.      

         Того ж дня відбулася «гаряча лінія» на тему : «Проблемні питання впровадження електронної стрічки  до РРО»за участю начальника відділу обліку платників та обробки податкової звітності Ларисої Андріївної Подобної. Практично усіх запитувачів цікавило питання , де можна придбати новий касовий апарат , чи можна модернізувати старий , скільки це коштує, а також у який термін треба це зробити.

          У своїх відповідях Лариса Андріївна повідомила про чисельні переваги нового сервісу, зокрема про створення комфортніших умов для платників. Формування контрольної стрічки в електронному вигляді дасть змогу заощаджувати кошти на ії друкування та зберігання, а звітування в електронній формі попередить значну кількість перевірок. Сьогодні  вже  365   суб’єктів  підприємницької діяльності Ізмаїлу та Ізмаїльського району користуються цім сервісом і їхня чисельність щоденно зростає. Лариса Андріївна порадила підприємцям не чекати останнього дня, привести свою касову техніку у відповідність з вимогами чинних нормативно-правових актів.

 На сьогодні до первинної реєстрації дозволено такі моделі РРО , які забезпечують передачу контрольної звітної інформації: ЕККР Екселліо FPU-550, А-РОSЕКСПОТРЕЙД-01, СЛОГ-2000.02, СЛОГ-МІКРО.01, СЛОГ-МІКРО.02, СЛОГ-МІКРО.03, ЕКСПО-301, ПФП-1 «СЛАВУТИЧ», ЕККА-П «СЛАВУТИЧ», РФ2160.04, № D-797.01, № D-797.02, DАТЕСSD-757 РUМРО, АКМ POS(виконання АКМ РО .02) ,Т&Т РОS(виконання Т&Т РОS.21)

           Із переліком підприємств, які здійснюють торгівлю та обслуговування РРО можна ознайомитися в Ізмаїльської ОДПІ.

Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до фахівців  Ізмаїльської податкової інспекції за телефоном 7-28-70

                                                                Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                                ГУ Міндоходівв Одеській області»

Обновлено 15.08.2013 13:24  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 310 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8237824

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует «На питання громадян відповідають фахівці Ізмаїльської ОДПІ »