• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует На Ізмаїльщині громадяни активно декларують свої доходи

На Ізмаїльщині громадяни активно декларують свої доходи

E-mail Печать PDF

Фізичні особи, які зобов’язані подавати Декларацію про майновий стан і доходи, і ті, хто планує скористатися правом на податкову знижку, активно звітують до Ізмаїльської ОДПІ. За оперативними даними з початку року вже 265 громадян задекларували свої доходи, в тому числі 55 громадян задекларували доходи від отриманої спадщини, 2 від реалізації рухомого майна, 49 – тих хто отримували інші види доходу, які не були оподатковані, 84 особи виявили бажання скористатись своїм правом на отримання податкової знижки. Всього задекларовано доходів на суму майже 11,4 млн.грн. Згідно поданих декларацій у бюджет повинно надійти  471 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб - громадян, в тому числі від отримання спадщини – 200 тис.грн., від реалізації рухомого майна – 8 тис.грн., від інших доходів (здача в оренду нерухомого майна) –  1,2 тис.грн.

Ізмаїльська ОДПІ ГУ Міндоходів в Одеській області нагадує, що згідно із статтею 67 Конституції України, кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

       Якщо у вас виникли запитання стосовно заповнення та подання декларації, звертайтеся до Ізмаїльської ОДПІ у Центр обслуговування платників або за телефонами  6-53-44, 7-28-95.

                                                                Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 205 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8237965

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует На Ізмаїльщині громадяни активно декларують свої доходи