• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Відповідно до Закону України «Про запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені у поданій декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік –

Відповідно до Закону України «Про запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені у поданій декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік –

E-mail Печать PDF

Відповідно до Закону України «Про запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені у поданій декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік –

Начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Шиліної Тетяни Володимірівни та членів її сім’ї.

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подаємо для опублікування відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру доходів начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Шиліної Тетяни Володимірівни та членів її сім’ї за 2013 рік:

Члени сім‘ї декларанта: чоловік  Шилін В.В.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Шиліної Т.В., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 122696 грн., у тому числі:

заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору –  61641 грн.;

дарунки, призи,виграші -116 грн.;

доход від відчуження рухомого та нерухомого майна – 60673 грн.;

інші види доходів – 266 грн.

Загальна сума сукупного доходу членів сім‘ї склала 171729  грн., у тому числі:

заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 50384 грн.;

доход від відчуження рухомого та нерухомого майна –121345 грн.

Відомості про нерухоме майно:

У власності, в оренді чи на іншому праві користування у Шиліної Т.В.нерухомого майна немає.

У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім‘ї перебувають гаражі  площею 38 кв.м.,

Відомості про транспортні засоби:

У власності членів сім‘ї перебуває легковій автомобіль: NISSAN ALMERA CLASSIK з об’ємом двигуна 1600 куб.см 2007 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах Шиліної Т.В. та членів сім‘ї немає. Внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації немає.      

          Першого заступника начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекціїГоловного Управління Міністерства доходів і зборівв Одеській області

Каражекової Домнікії Миколаївни.                                                                                                                    

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подаємо для опублікування відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру доходів першого заступника начальника Ізмаїльської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Каражекової Домнікії Миколаївни за 2013 рік:

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Каражекової Д. М., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 64473 грн., у тому числі:

- заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 64409 грн.;

- дарунки, призи, виграші – 64 грн.

Відомості про нерухоме майно:

У власності, в оренді чи на іншому праві користування у Каражекової Д. М., перебувають земельні ділянки загальною площею 22904 кв.м., житловий будинок загальною площею 75,3 кв.м., квартира загальною площею 60,9 кв.м.,

Відомості про транспортні засоби:

У власності Каражекової Д. М. перебуває легковий автомобіль: ВАЗ 20061 з об’ємом двигуна 1500 куб.см 1995 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах Каражекова Д.М. немає. Внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації немає.

Заступника начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Лепського Олега Михайловича та членів його сім’ї.

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подаємо для опублікування відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру доходів Заступника начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Лепського Олега Михайловичата членів його сім’ї за 2013 рік:

Члени сім‘ї декларанта:дружина Лепська А.А., син Лепський О.О., син Лепський А.О.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Лепського О.М., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 48037 грн., у тому числі:

- заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 47856 грн.;

- дарунки, призи,виграші - 181грн.

Загальна сума сукупного доходу членів сім‘ї склала 12948 грн., у тому числі:

-         Інші види доходів – 12948 грн.,

Відомості про нерухоме майно:

У власності, в оренді чи на іншому праві користування у Лепського О.М. нерухомого майна немає. У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім‘ї перебуває квартири загальною площею 50 кв.м.,

Відомості про транспортні засоби:

У власності членів сім‘ї транспортних засобів немає.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах у Лепського О.М. тачленів сім‘ї немає. Внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації немає.

Заступника начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області  Велікова Івана Степановича.                                                         

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подаємо для опублікування відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру доходів заступника начальника Ізмаїльської  об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів  в Одеській області  Велікова Івана Степановича за 2013 рік:

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу Велікова І.С., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 46121 грн., у тому числі:

- заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 46101 грн.;

- дарунки, призи, виграші – 20 грн.

Відомості про нерухоме майно:

У власності, в оренді чи на іншому праві користування у Велікова І.С. нерухомого майна немає.

Відомості про транспортні засоби:

У власності перебуває легковий автомобіль: DEULFNOSз об’ємом двигуна 1500 куб.см 2006 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Коштів на рахунках в банках та інших фінансових установах  немає. Внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації немає.

Заступника начальника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській області Мурадьян Олени Трохимівни та членів її сім’ї.

Відповідно до частини другої статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» подаємо для опублікування відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру доходів заступника начальника Ізмаїльської  об’єднаної державної податкової інспекції Головного Управління Міністерства доходів і зборів в Одеській областіМурадьян Олени Трохимівнита членів її сім’ї за 2013 рік:

Члени сім‘ї декларанта:чоловік Мурадьян В.В.

Відомості про доходи:

Загальна сума сукупного доходу, одержаного (нарахованого) Мурадьян О. Т.з усіх джерел в Україні, склала 59185 грн., у тому числі:

- заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору – 59121 грн.;

- дарунки, призи, виграші – 64 грн.

-         Доходу членів сім‘ї немає.

Відомості про нерухоме майно:

У власності, в оренді чи на іншому праві користування у Мурадьян О. Т.перебуває житловий будинок загальною площею 80,1 кв.м.

У власності, в оренді чи на іншому праві користування членів сім‘ї  нерухомого майна немає,

Відомості про транспортні засоби:

У власності членів сім‘ї транспортних засобів немає.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи:

Номінальна вартість цінних паперів Мурадьян О. Т.  склала 11 грн.

Номінальна вартість цінних паперів членів сім‘ї становить 11 грн. Внесків до статутного (складеного) капіталутовариства, підприємства, організації немає.

                                                                Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

Обновлено 01.04.2014 10:07  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 243 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22025172

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Відповідно до Закону України «Про запобігання і протидії корупції» публікуємо відомості, зазначені у поданій декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік –