• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу

Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу

E-mail Печать PDF

Про це перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко заявив під час третього семінару, присвяченого обговоренню концепції Служби фінансових розслідувань України, відповідних законодавчих змін податкового законодавства та механізмів їх застосування, що проходив в Одесі.

 "На сьогодні в Україні налічується близько80 контролюючих органів, які здійснюють різноманітні перевірки представників бізнесу. Служба фінансових розслідувань в першу чергу має на меті зменшити тиск на бізнес. Тобто перевірки здійснюватиме лише одна юридична особа», - запевнив Володимир Хоменко. У семінарі взяли участь представники громадськості та бізнесу з Одеської, Херсонської і Миколаївської областей, їх цікавили, зокрема, питання щодо витрат на створення СФР, критеріїв добору кадрів та повноважень Служби. Посадовець розповів, що приоритетними напрямками роботи відомства стануть боротьба з тіньовою економікою, відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом, корупцією і контроль за витратами чиновників. Якщо витрати державного службовця перевищують його доходи, виникає логічне питання щодо джерел таких видатків, каже Володимир Хоменко:

«Якщо такі витрати не підтверджуються доходами, то повинна бути передбачена норма відповідальності, в тому числі кримінальна».

     Перший заступник голови ДФС розповів, що кандидати проходитимуть жорсткий відбір, працюватимуть у Службі лише чесні молоді фахівці. Одним із етапів конкурсу для майбутніх співробітників може стати проходження тесту на детекторі брехні. У той же час, вважає податківець, зарплата співробітників СФР має бути на 80-100% вищою від тої, що нині отримують фіскали.  Перші семінари за участі Володимира Хоменка та бізнес-спільноти вже пройшли у Львові та Хмельницькому, на черзі - зустрічі у Києві та Чернігові.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 622 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8242788

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу