• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу

Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу

E-mail Печать PDF

Про це перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко заявив під час третього семінару, присвяченого обговоренню концепції Служби фінансових розслідувань України, відповідних законодавчих змін податкового законодавства та механізмів їх застосування, що проходив в Одесі.

 "На сьогодні в Україні налічується близько80 контролюючих органів, які здійснюють різноманітні перевірки представників бізнесу. Служба фінансових розслідувань в першу чергу має на меті зменшити тиск на бізнес. Тобто перевірки здійснюватиме лише одна юридична особа», - запевнив Володимир Хоменко. У семінарі взяли участь представники громадськості та бізнесу з Одеської, Херсонської і Миколаївської областей, їх цікавили, зокрема, питання щодо витрат на створення СФР, критеріїв добору кадрів та повноважень Служби. Посадовець розповів, що приоритетними напрямками роботи відомства стануть боротьба з тіньовою економікою, відмиванням коштів, одержаних злочинним шляхом, корупцією і контроль за витратами чиновників. Якщо витрати державного службовця перевищують його доходи, виникає логічне питання щодо джерел таких видатків, каже Володимир Хоменко:

«Якщо такі витрати не підтверджуються доходами, то повинна бути передбачена норма відповідальності, в тому числі кримінальна».

     Перший заступник голови ДФС розповів, що кандидати проходитимуть жорсткий відбір, працюватимуть у Службі лише чесні молоді фахівці. Одним із етапів конкурсу для майбутніх співробітників може стати проходження тесту на детекторі брехні. У той же час, вважає податківець, зарплата співробітників СФР має бути на 80-100% вищою від тої, що нині отримують фіскали.  Перші семінари за участі Володимира Хоменка та бізнес-спільноти вже пройшли у Львові та Хмельницькому, на черзі - зустрічі у Києві та Чернігові.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 274 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21224347

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Володимир Хоменко: створення Служби фінрозслідувань - це скорочення кількості перевірок бізнесу