• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Податкова реформа - створення розумного балансу між обов'язком держави щодо фінансування суспільних потреб та комфортними умовами ведення бізнесу

Податкова реформа - створення розумного балансу між обов'язком держави щодо фінансування суспільних потреб та комфортними умовами ведення бізнесу

E-mail Печать PDF

1310140.jpg - 120.69 KbОбговорення змін до податкового законодавства, які пропонуються Урядом була присвячена зустріч керівництва Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції з представниками бізнесу, яка днями відбулася в інспекції.

Запровадження реформ у податковій системі є необхідним викликом сьогодення, проте їх якість та успіх залежить не лише від змін у законодавстві, а й у свідомості громадян.

Метою реформування податкової системи на даному етапі є створення розумного балансу між обов'язком держави щодо фінансування суспільних потреб та комфортними умовами ведення бізнесу.

«Податкова реформа не повинна підривати державні фінанси. Сьогодні це дуже важливий момент. Але вона також має стимулювати розвиток обороноздатності та відновлення зруйнованих територій. Наше завдання - це створення найбільш комфортного, справедливого та стабільного податкового середовища. А воно можливе тільки за рахунок проведення комплексу заходів», - повідомила начальник Ізмаїльської ОДПІ ТетянаШиліна.

Ключовою позицією податкової реформи - є зниження ставки єдиного внеску для роботодавців, що сприятиме легалізації заробітних плат. Одночасно з такими змінами ставок буде запроваджено жорстке покарання за порушення закону.

 

Крім того пропонується  ввести на трирічний термін заборону на зміни податкового законодавства, що забезпечить принцип стабільності та сприятливо позначиться на роботі бізнес-середовища.

«Ми зацікавлені у розвитку ділової активності суб'єктів господарювання, створенні умов для роботи платників податків, формуванні у суспільстві високого рівня ділової та податкової культури», - зазначила Тетяна Володимирівна. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

 

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

1310140.jpg - 120.69 Kb

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 316 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16251194

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Податкова реформа - створення розумного балансу між обов'язком держави щодо фінансування суспільних потреб та комфортними умовами ведення бізнесу