• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Ізмаїльські податківці зустрілися зі своїми колегами-ветеранами

Ізмаїльські податківці зустрілися зі своїми колегами-ветеранами

E-mail Печать PDF

       Щорічно 30 жовтня відзначається День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби. За словами керівника Ізмаїльської об’єднаної державної податкової інспекції Тетяни Шиліній, - саме ветерани податкової служби заклали основи успіху й позитивних новацій в діяльності служби, саме вони підготували гідну зміну, яка вміло втілює в життя сьогоднішні реформи.

          Податківець повинен стати справжнім партнером платників податків у важливій справі наповнення бюджету держави. Роз’яснення, консультація, допомога у підготовці звітності повинні стати основною формую роботи податкової служби.

          Пенсіонери і сьогодні не залишаються осторонь від спільної справи. Високий інтелект, набутий досвід відіграють важливу роль у налагодженні ефективної роботи, навчанні молоді. Високий професіоналізм, невичерпна енергія, працьовитість, великий життєвий досвід служать прикладом для молоді.

           Колектив Ізмаїльської ОДПІ вшанував пенсіонерів та ветеранів органів ДПС України. Учасників зібрання привітали начальник Ізмаїльської ОДПІ Тетяна Шиліна та завідувач інформаційно-комунікаційним сектором Тетяна Марінова . Вони щиро вітали колишніх колег, які своєю наполегливою та багаторічною працею створювали, розбудовували та зміцнювали податкову систему України.

           Від імені первинної профспілкової організації всіх ветеранів-податківців Галина Затинченко запросила приймати участь у всіх заходах, що організовуються в інспекції.

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ Міндоходів в Одеській області

 

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 145 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8140400

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Ізмаїльські податківці зустрілися зі своїми колегами-ветеранами