• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует У 2014 році платниками податків Ізмаїльської ОДПІ сплачено понад 379 мільонів гривень ЄСВ

У 2014 році платниками податків Ізмаїльської ОДПІ сплачено понад 379 мільонів гривень ЄСВ

E-mail Печать PDF

Юридичні та фізичні особи, які знаходяться на обліку у Ізмаїльській об’єнаній державній податковій інспекції, протягом минулого року перерахували до державної скарбниці понад 379  мільонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Доведене завдання  виконано на 107,2%.

За словами начальника відділу адміністрування єдиного внеску Ізмаїльської ОДПІ Ольги Смирнової на обліку в інспекції знаходяться близько 11 296 платників єдиного внеску.

Переважна частина цих коштів надійшла від роботодавців,  які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати.

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 № 77 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

Відповідно до внесених змін роботодавцям необхідно знати, що у разі якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника.

Фізичним особам підприємцям на загальній системі оподаткування дано право, у разі їх бажання, самостійно визначати базу нарахування ЄСВ. Тобто, такі платники з метою збереження страхового стажу у році або в якомусь місяці, коли не одержувався дохід, можуть самостійно, у разі необхідності, визначити базу нарахування ЄСВ та здійснити платіж. При цьому, сума сплаченого ЄСВ повинна бути не менше мінімального страхового внеску та не більше максимального. Тобто, сплата  ЄСВ за відсутності доходу – це не обов’язок, а право підприємця.

«Ми розраховуємо, що і надалі роботодавці та підприємці  забезпечать своєчасну та повну сплату єдиного внеску, що є основою фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам», - зазначає Ольга Смирнова.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

             ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 300 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7938342

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует У 2014 році платниками податків Ізмаїльської ОДПІ сплачено понад 379 мільонів гривень ЄСВ