• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Нова форма 1-ДФ діятиме з 1 квітня 2015 року

Нова форма 1-ДФ діятиме з 1 квітня 2015 року

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська об’єднана державна податкова інспекція звертає увагу, що звіт за оновленою формою № 1ДФ подаватиметься за підсумками І кварталу 2015 року.

 Саме 1 квітня 2015 року набере чинності Наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4, яким затверджено: форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку.

 Платникам податків варто врахувати, що нова форма доповнена розділом II: "Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір". У ньому потрібно буде відображати загальні суми нарахованих та виплачених доходів (не стосується відсотків), а також суми утриманих з них податків. 

 Крім цього, у розділі II форми № 1ДФ податкові агенти не будуть зазначати відомості про фізичних осіб, яким нараховані доходи, з яких утримуються військовий збір або відсотки, виграші (призи) у лотерею.

 Форма № 1ДФ подається окремо за кожний звітний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Кінцевий термін подання Податкового розрахунку за І квартал 2015р. - 12 травня  2015 р.

 Звертаємо увагу, що уточнюючі податкові розрахунки за III та IV квартали 2014 р. з метою відображення військового збору, утриманого (перерахованого) у цих кварталах, подавати не потрібно.

 За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 7-28-95. 

                                                                Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ Міндоходів в Одеській області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 352 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13858758

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Нова форма 1-ДФ діятиме з 1 квітня 2015 року