• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Протягом січня-березня до бюджету сплачено 7,6 млн. грн. єдиного податку

Протягом січня-березня до бюджету сплачено 7,6 млн. грн. єдиного податку

E-mail Печать PDF

Протягом січня-березня поточного року платники податків Ізмаїльської ОДПІ, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 7,6 млн. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 136,3 відс. 

Фізичні особи – підприємці спрямували до бюджету  4,4 млн. грн., що на 0,5 млн. грн. більше, ніж за січень-березень 2014 року.  

Юридичні особи, які використовують спрощену систему, сплатили 3,2 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження від цієї категорії платників зросли на 1,6 млн. гривень. 

 

Нагадуємо, що відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України запроваджується обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування: з 1 липня 2015 року – для платників третьої групи, з 1 січня 2016 року – платників другої групи. Зазначена норма не стосується платників, які здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі. 

Водночас, для тих платників третьої та другої груп, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року почнуть застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, законодавством передбачено звільнення від перевірок на дотримання норм порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 115 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5219124

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Протягом січня-березня до бюджету сплачено 7,6 млн. грн. єдиного податку