• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Подолати корупцію допоможе „Пульс”

Подолати корупцію допоможе „Пульс”

E-mail Печать PDF

Інтерактивний сервіс «Пульс» - це гаряча телефонна лінія із номером: (044)284-00-07, за яким громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів та транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України. 

Інформація приймається цілодобово. 

При наданні інформації бажано назвати своє прізвище, імя, по-батькові (посаду, назву субєкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обовязково зазначити назву органу ДФС, з яким повязана подія, коли відбулась подія, прізвище, імя, по-батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми. 

Про результати розгляду заявників інформує працівник сервісу невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  12 по 19 февраля в Измаиле родились 9 малышей, 2  девочки и 7  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 443 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5425181

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Подолати корупцію допоможе „Пульс”