• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує При доходах понад 1 млн грн „спрощенцям” потрібен РРО.

При доходах понад 1 млн грн „спрощенцям” потрібен РРО.

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:

- першої групи;

- другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень. 

При перевищенні в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку. 

Зазначимо, що у разі виявлення несправностей реєстратора розрахункових операцій,  а  також пошкодження засобів контролю протягом робочого дня,  в  якому  виявлено несправності чи пошкодження, фізична особа – підприємиць письмово або засобами  електронного  зв’язку в довільній формі повідомляє центр сервісного  обслуговування,  а  також  протягом  двох робочих днів після  дня  виявлення  несправностей  чи  пошкодження письмово або засобами  електронного зв’язку в довільній формі повинен повідомити про це контролюючий  орган, у якому суб’єкт господарювання зареєстрований платником податків. 

За додатковою інформацією звертайтесь до Центру обслуговування платників Ізмаїльської ОДПІ (м. Ізмаїл, вул.. Кишинівська, 3) або за телефоном 7-28-16. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 206 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13740661

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує При доходах понад 1 млн грн „спрощенцям” потрібен РРО.