• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує З 28 жовтня набрала чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян»

З 28 жовтня набрала чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян»

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що з 28 жовтня 2015 року набрала чинності у новій редакції стаття 5 Закону України «Про звернення громадян», згідно якої звернення може бути усним чи письмовим (електронне звернення).  

Отже громадянин може викласти своє звернення до Державної фіскальної служби через:

 - засоби телефонного зв'язку контакт-центру ІДД ДФС за телефонним номером: (044) 284-00-07;

- використання мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на поштову скриньку  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , яка розміщена на офіційному веб-порталі ДФС у розділіГоловна>Діяльність>Звернення громадян>Реєстрація звернень;

- поштою або передати особисто чи через уповноважену особу до Ізмаїльської ОДПІ за адресою:  м. Ізмаїл, вул.. Кишинівська, 3;

- особистий прийом керівництвом чи посадовими особами структурних підрозділів ДФС. 

 Водночас повідомляємо, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Таким чином, електронне звернення, якщо воно надсилається без використання електронного цифрового підпису, повинно мати вигляд скан-копії та/або фото копії.                   

 

Також звертаємо увагу, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання.  

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 343 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13882201

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує З 28 жовтня набрала чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян»