• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Кожен має право на доступ до публічної інформації

Кожен має право на доступ до публічної інформації

E-mail Печать PDF

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” Ізмаїльською  ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою та електронною поштою. 

Так, протягом січня - грудня 2015 року до Ізмаїльської податкової інспекції надійшло дев’ять запитів на отримання публічної інформації, з них: шість поштою та три електронною поштою. 

В розрізі категорій запитувачів відповідно до Закону в 2015 році розглянуто запити від: фізичних осіб – 6;  юридичних осіб – 3; 

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо: реєстраційних даних платників податків;  діяльності  підприємств;  відомостей про третіх осіб;  іншу податкову інформацію.

За результатами розгляду задоволено шістьзапитів, відмовлено в задоволенні тризапити на інформацію. 

        Звертаємо увагу, що фахівці Ізмаїльської ОДПІ приймають запити електронною поштою за адресою: od.dpi02@sfs.gov.ua, поштові письмові запити за адресою 68600, м. Ізмаїл, вул. Кишинівська, 3 (на конверті вказувати „Публічна інформація”) або запрошують відвідати Центр обслуговування платників та звернутись особисто до спеціаліста з питань організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (контактний телефон: 7-28-55). 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  15 по 22 октября в Измаиле родились 13 малышей, 4  девочки и 9  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 161 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7043434

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Кожен має право на доступ до публічної інформації