• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует Кожному зверненню громадян - належна увага

Кожному зверненню громадян - належна увага

E-mail Печать PDF

Право громадян України на звернення гарантовано Конституцією України та Законом України про звернення громадян. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення.

З метою оперативного реагування на інформацію заявників проводиться детальний аналіз звернень, що надходять від громадян. Зваженість, пильність, неупередженість – важливі складові роботи із кожним зверненням громадян.

Так впродовж січня–грудня 2015 року до Ізмаїльської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області від громадян надійшло 41 письмове звернення, на які надано відповіді у встановлені законодавством терміни.

     Основними питаннями, що порушувалися у письмових зверненнях були плата за землю; податок на доходи фізичних осіб – 13 письмових зверненнь; інформування про ухилення від сплати податків – 16 письмових звернення; контрольно-перевірочна робота - 1 письмове звернення; щодо надання роз’яснення податкового законодавства про застосування РРО та КОРО – 1 письмове звернення; реєстраційні номери облікових карток платників податків - 1 письмове звернення; єдиний соціальний внесок - 2 письмових звернення;

   Для оперативного розв’язання проблемних питань, що виникають у платників податків та громадян, працює приймальня громадян.

  Записатися на особистий прийом до керівництва можна за адресою: м.Ізмаїл, вул.Кишинівська, 3. Попередній запис на особистий прийом громадян здійснюється у робочі дні за телефоном (4841) 7-28-55 чи у Центрі обслуговування платників вікно №1. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 141 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6113773

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует Кожному зверненню громадян - належна увага