• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Налоговая инспекция информирует З початку року вже задекларовано понад 33 мільйона гривень доходів

З початку року вже задекларовано понад 33 мільйона гривень доходів

E-mail Печать PDF

Щороку чимало громадян виконують свій конституційний обов’язок перед державою і суспільством щодо подання декларацій про отримані доходи. Декларацію про майновий стан і доходи подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку. 

Так, з початку деклараційної кампанії до Ізмаїльської  податкової інспекції вже подали 576 декларацій про майновий стан і доходи за 2015 рік, з яких 103 декларації – з метою отримання податкової знижки. 

Громадяни, які зобов’язані задекларувати отримані доходи, подали 463 декларації. Зокрема,  105 декларацій – про отримані доходи у вигляді спадщини на суму доходу 16,5 млн грн, 18 декларацій – про доходи від продажу нерухомого майна на суму 3,4 млн грн, 11 декларацій – про доходи від здачі в найм нерухомого майна на суму 0,4 млн грн, 252 декларації – про доходи від продажу сільськогосподарської продукції в сумі 726,6 тис. грн, 1  декларація – про отримані іноземні доходи резидентом в сумі 66,7 тис. грн, 14 декларацій – про отримані доходи від здійснення незалежної професійної діяльності на суму 1,8 млн гривень. 

Також подана 1 декларація  - про доходи, які перевищили 1 млн. грн., 2 декларації – про дохід, отриманий унаслідок прийняття у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від нерезидента або отриманий нерезидентом, 2 декларації  - про доходи отримані від двох і більше агентів, 3 декларації – за отримання додаткового благо, 52 декларації – щодо отриманої суми благодійної допомоги,  2 декларації – про інші доходи. 

Загалом з початку року платники задекларували 33,3 мільйона гривень доходів та самостійно нарахували 1,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 325,5 тис. гривень військового збору.

Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік необхідно подати до 1 травня 2016 року. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С    25 июня по 02 июля в Измаиле родились 8 малышей, 4  девочки и 4 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 740 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6245795

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Налоговая инспекция информирует З початку року вже задекларовано понад 33 мільйона гривень доходів