• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Декларація про майновий стан і доходи подається громадянином за місцем податкової адреси

Декларація про майновий стан і доходи подається громадянином за місцем податкової адреси

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська об’єднана державна податкова інспекція звертає увагу, що кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2015 році,триває. 

Відповідно до Конституції України кожен громадянин зобов'язаний сплачувати податки і збори у порядку та розмірах, встановлених законом. 

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України податком на доходи фізичних осіб  підлягає оподаткуванню загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи, як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи. 

Підпунктом 168.2.1 пункту 168.2 статті 168 Кодексу передбачено, що платник податку, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов'язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб з таких доходів. 

Крім того, відповідно до підпункту 1.2 пункту 16  підрозділу 10 розділу XX Кодексу доходи, визначені у статті 163 Кодексу є також об'єктом оподаткування військовим збором.

За результатами звітного 2015 року громадянин повинен задекларувати отримані доходи шляхом подання до податкової інспекції декларації про майновий стан і доходи у порядку, встановленому законом. При цьому, у декларації фізична особа — платник податків повинна самостійно визначити податкові зобов'язання, як з ПДФО, так і з військового збору. 

Податкова декларація подається за звітний період в установлені Кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. 

Отже, громадяни, які згідно з нормами Кодексу зобов'язані надати декларацію, повинні прозвітувати до 1 травня 2016 року за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859. 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

ГУ ДФС в Одеській області

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 205 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13773417

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Декларація про майновий стан і доходи подається громадянином за місцем податкової адреси