• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Податок на доходи фізичних осіб – основне джерело надходжень до місцевих бюджетів

Податок на доходи фізичних осіб – основне джерело надходжень до місцевих бюджетів

E-mail Печать PDF

Надходження податку на доходи фізичних осіб від сплати задекларованих громадянами доходів є одним із резервів наповнення місцевого бюджету. Подаючи декларацію та сплачуючи цей податок, мешканці Ізмаїльщини підтримують саме місцеві бюджети, які формують соціальну політику міста та району.

 Нагадаємо, що З 1 січня 2016 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2015 року, яка триватиме до 1 травня 2016 року.

 Цьогорічна кампанія декларування доходів відрізняється від попередніх. У зв’язку з набранням чинності з 01.01.2015 норми Закону України від 28 грудня 2014 року № 71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» щодо поширення на фізичних осіб порядку оподаткування доходів військовим збором, за результатами 2015 року фізичні особи визначають податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору. З цією метою з 1 січня 2016 року введено в дію нову декларацію, форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 за № 859.

 Нова декларація передбачає визначення категорії, до якої відноситься платник податків: громадянин; особа, яка проводить незалежну професійну діяльність; підприємець (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).Відповідно до цього і різні терміни подання декларації. Так, декларація про майновий стан і доходи подається платниками податку на доходи фізичних осіб-підприємцями впродовж 40 днів, наступних за звітним роком, тобто до 9 лютого включно. Декларація про майновий стан і доходи громадянами, які зобов’язані задекларувати свої доходи  згідно з вимогами податкового законодавства, а також особами, які займаються незалежною професійною діяльністю – подається у термін до 1 травня. Крім того, фізичні особи, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, подають податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують від'їзду.

 Податкову декларацію не потрібно подавати, якщо платник отримував доходи:від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;виключно від одного податкового агента незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу; від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок; у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок; від двох і більше податкових агентів, при цьому загальна річна сума оподатковуваних доходів, нарахованих (виплачених, наданих) такими податковими агентами не перевищує ста двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (тобто 146 160 гривень).

 Зауважимо, що зразки заповнення декларації розміщено в Центрі обслуговування платників Измаїльської ОДПІ за адресою: м. Ізмаїл, вул. Кишинівська, 3.

Дякуємо всім, хто вже задекларував свої доходи. А тим, хто ще не встиг цього зробити, пропонуємо подавати декларацію завчасно.

 

Прес-служба Ізмаїльської ОДПІ

                                                               ГУ ДФС в Одеській області

 

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 234 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22051587

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Податок на доходи фізичних осіб – основне джерело надходжень до місцевих бюджетів