• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує «Реорганізація державних податкових інспекцій Одещини не вплине на якість надання адміністративних послуг платникам податків

«Реорганізація державних податкових інспекцій Одещини не вплине на якість надання адміністративних послуг платникам податків

E-mail Печать PDF

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС в Одеській області Глеба Мілютіна, процеси реорганізації, які сьогодні проходять державні податкові інспекції, направлені в першу чергу на оптимізацію функцій контролю сплати податків та зборів.

Надання якісних послуг та створення комфортних умов для виконання платниками податків своїх зобов’язань перед бюджетом залишається пріоритетним завданням Головного управління ДФС в Одеській області.  

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 року № 892 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби», 11 ДПІ (ОДПІ) Головного управління ДФС в Одеській області реорганізуються шляхом приєднання до відповідних територіальних органів ДФС.

Після реорганізації, в Одеській області діятиме 4 державні податкові інспекції у м. Одесі та 6 об’єднаних державних податкових інспекцій в районах Одеської області.

У складі об’єднаних державних податкових інспекцій Головного управління ДФС в Одеській області працюватимуть 22 відділення.

При цьому, як і раніше, платники податків зможуть отримати весь комплекс адміністративних послуг за місцем своєї реєстрації, або ж проживання.

Тобто, органи державної фіскальної служби й надалі надаватимуть адміністративні послуги у кожному районному центрі (місті) Одеської області. 

Центри обслуговування платників надають 17 видів адміністративних послуг, а також послуги з видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

З початку поточного року 22 Центрами обслуговування платників надано понад 35 000 адміністративних послуг.

Також, нагадуємо, що продовжує роботу «гаряча лінія» з питань роботи Центрів обслуговування платників (300-264). 

Прес-служба Головного управління ДФС  в Одеській області»

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 175 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13833561

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує «Реорганізація державних податкових інспекцій Одещини не вплине на якість надання адміністративних послуг платникам податків