• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Зустріч керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з представниками місцевої влади та бізнесу

Зустріч керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з представниками місцевої влади та бізнесу

E-mail Печать PDF

У місті Ізмаїлі 6 листопада відбулася зустріч керівництва Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталії Чеботарьової, Володимира Мосійчука та Вадима Попазова з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Від органів влади у зустрічі взяли участь Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Наталія Тодорова, а також керівники бюджетоформуючих підприємств міста, у тому числі морегосподарського комплексу.

Метою зустрічі стало обговорення напрямів взаємодії та співпраці податківців з органами місцевого самоврядування та платниками податків.

«Для податкової служби дуже важливий діалог з бізнесом! Зворотний зв’язок, що ми отримуємо від вас, шановні платники податків, допомагає нам удосконалити підходи, як у питаннях адміністрування податків, так і наданні адміністративних послуг», - зазначила виконуюча обов’язки начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталія Чеботарьова.

За словами керівника служби області, пріоритетним завданням податкової служби є забезпечення добровільної сплати податків та створення максимально комфортних умов для спілкування бізнесу з податковою. Для цього розвиваються електронні сервіси податкової служби, розширюються їхні функціональні можливості.

В свою чергу начальник Ізмаїльського управління Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Лілія Фотка акцентувала, що виконання завдань з наповнення бюджету міста у 2019 році,  досягнуто завдяки сумлінній сплаті платниками податків міста Ізмаїла та злагодженій роботі з керівництвом міста й області. А такі зустрічі з платниками є майданчиком для досягнення компромісних рішень та розвитку партнерських відносин.

 «Хочу подякувати керівництву міста за плідну співпрацю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної податкової політики та підтримку податкової служби регіону», - підсумувала Наталія Чеботарьова.

На завершення зустрічі, керівництво Головного управління ДПС в Одеській області висловило слова вдячності представникам бізнесу за сумлінну сплату податків і зазначило, що податкова служба завжди відкрита до конструктивного діалогу, готова до критики й пошуку шляхів вирішення питань задля максимально ефективної взаємодії з платниками податків.  

Цього ж дня керівництво податкової служби області провело робочу нараду з колективом Ізмаїльського управління Головного управління ДПС в Одеській області. Наталія Чеботарьова розповіла про плани, перспективи розвитку податкової служби та завдання, які повинні бути виконані податківцями. 

                                                             Прес-служба Ізмаїльського  управління 

                                                            ГУ ДПС в Одеській області

Обновлено 11.11.2019 17:01  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 569 гостей онлайн
Просмотры материалов : 20563653

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Зустріч керівництва Головного управління ДПС в Одеській області з представниками місцевої влади та бізнесу