• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Як сплачувати ПДФО, якщо юридична особа має відокремлені підрозділи?

Як сплачувати ПДФО, якщо юридична особа має відокремлені підрозділи?

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області звертає увагу платників податку на доходи фізичних осіб, які мають відокремленні підрозділи , які знаходяться на території інший ніж сама юридична особа на те , що порядок сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету передбачено ст. 168 Податкового Кодексу України .

ПДФО, який сплачується податковим агентом – юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються працівникам такого суб’єкта господарювання.

 

Суми ПДФО , нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перерахуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

Якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) ПДФО за такий відокремлений підрозділ, усі обов’язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Юридична особа за своїм місцезнаходженням та місцезнаходженням не уповноважених сплачувати податок відокремлених підрозділів, відокремлений підрозділ, який уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) до бюджету податок, за своїм місцезнаходженням одночасно з поданням документів на отримання коштів для виплати належних платникам податку доходів сплачує (перераховує) суми утриманого податку на відповідні рахунки, відкриті в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, за місцезнаходженням відокремлених підрозділів.

Прес-служба Ізмаїльського управління

ГУ ДПС в Одеській області

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 276 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13773803

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Як сплачувати ПДФО, якщо юридична особа має відокремлені підрозділи?