• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Змінено терміни запровадження нових правил використання РРО

Змінено терміни запровадження нових правил використання РРО

E-mail Печать PDF

     Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області нагадує, що 18 березня 2020 року набрав чинності Закон України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533).

Закон № 533 вніс низку змін, зокрема, до Закону України від 20 вересня 2019 року № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг»та Закону Україні 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 128) та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

 

Так, введення в дію норм законодавства щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО), як альтернативу класичним РРО перенесено з 19 квітня 2020 року на1 серпня 2020 року. Суб'єкти господарювання зможуть використовувати ПРРО / новітні моделі для реєстрації розрахункових операцій після набрання чинності відповідних норм Закону № 128, тобто, реєстрація та застосування ПРРО, включно з новітніми моделями, набере чинності з 01.08.2020 року.

Звертаємо увагу, що розроблений ДПС опис АРІ фіскального сервера контролюючого органу, який містить інформацію щодо режимів роботи ПРРО, включаючи офлайн, опис елементів даних, які використовуються в методах АРІ, ХML-формати розрахункового документа та фіскального звітного чека (z-звіту) тощо, було розміщено на офіційному вебпорталі ДПС та в Електронному кабінеті. Опис АРІ буде доопрацьовуватись ДПС до 1 серпня 2020 року. Пропозиції та зауваження до опису АРІ фіскального сервера контролюючого органу можна надіслати на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Крім того, до 01.08.2020 продовжено можливість не застосовувати РРО та/або програмні РРО фізичними особами – підприємцями – платникам єдиного податку другої – четвертої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує ліміт в 1 мільйон гривень, крім тих, які здійснюють:

 реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

 реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення.

При цьому, надання платних послуг у сфері охорони здоров’я виключено із зазначеного переліку. Такі послуги можна буде надавати у межах зазначеного ліміту до 01.01.2021.

Також, на 01.01.2021 перенесено запровадження процедури «КЕШБЕК».

 З 01.01.2021 до 01.04.2021 продовжено можливість не застосовувати РРО та/або програмні РРО фізичними особами – підприємцями – платникам єдиного податку другої – четвертої груп обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 мільйон гривень, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які здійснюють:

  реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

 реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

 реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет;

 реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;

 роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79КВЕД);

 діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону України від 06 липня         1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265);

 діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;

 діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);

реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

  

                                                             Прес-служба Ізмаїльського  управління       ГУ ДПС в Одеській області

Обновлено 04.05.2020 15:24  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 614 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21315760

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Змінено терміни запровадження нових правил використання РРО