• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Повышенная готовность «Урок Миру» від Одеської обласної Ради Миру

«Урок Миру» від Одеської обласної Ради Миру

E-mail Печать PDF

04 жовтня з16.00 до 18.00 в Дитячій школі мистецтв ім.  С. О. Малаховського відбудеться культурно – масовий захід, за участю членів Одеської обласної Ради Миру.

Він почнеться з творчого вечора відомого поета, письменника, журналіста Віктора Мамонтова. Його українські твори будуть читати таки видатні «майстри слова», як Світлана Лукіна (лауреат премій імені І.Рядченко і К.Паустовського), Валентина Гайдаєнко (член НСЖУ, дочка відомого українського письменника І.Гайдаєнко), Олена Куклова (майстер художнього слова, лауреат літературних премій імені І.Рядченко і К.Паустовського, Б.Ахмадуліної), та інші виконавці.

Світлана Полініна (поет, бард, член НСЖУ) буде виконувати Українські «Пісні, що знайомі з дитинства». Галина Лекарева – Нікітіна (член Національної спілки художників України, віце-президент Союзу мариністів Одеси, член Міжнародного Союзу художників «Мистецтво без кордонів», учасник, лауреат і дипломант багатьох престижних республіканських і міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів) організує виставку дитячих малюнків «Діти малюють мир».

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   08 по 15  января в Измаиле родились 14 малышей, 9  девочек и 5  мальчиков

Сейчас 112 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5232410

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная Повышенная готовность «Урок Миру» від Одеської обласної Ради Миру