• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Управління статистики інформує Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по м.Ізмаїлу та області у 2014 році

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по м.Ізмаїлу та області у 2014 році

E-mail Печать PDF

Забруднення атмосферного повітря становить серйозну небезпеку для здоров'я людини. Про це свідчать результати численних досліджень про наявність у повітрі надмірної кількості пилу, важких металів, різного роду хімічних сполук. Сьогодні Україна – одна з екологічно "брудних" країн, оскільки перенасичена хімічними, металургійними, гірничодобувними виробництвами зі застарілими технологіями. Дуже забруднюють повітря шкідливі викиди автомобілів.

За даними Головного управління статистики в Одеській області, тільки за 2014 рік викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по містах і районах області досягли 23,2 тис. тонн шкідливих речовин у вигляді суспендованих твердих частинок, діоксиду, сполук азоту, оксиду вуглецю, неметанових легких органічних сполук, метану. Крім того викиди діоксиду вуглецю становили 3030 тис.тонн. Близько половини всіх забруднень дає м.Одеса (10,5 тис.тонн забруднюючих речовин та 705,1 тис. тонн діоксиду вуглецю), м.Южне (2,6 тис. тонн та 1738,9 тис. тонн відповідно) та Ренійський район (1,9 тис. тонн та 149,2 тис. тонн діоксиду вуглецю). 

 

Ізмаїл зайняв четверте місце в рейтингу по викидах забруднюючих речовин серед міст та районів Одеської області. Згідно статистичних даних в повітря міста у 2014 році було викинуто 1,3 тис. тонн шкідливих речовин та 30,4 тис. тонн діоксиду вуглецю.

Радикальний спосіб боротьби з промисловим забрудненням навколишнього середовища – створення безвідходних і маловідходних технологій виробництва, що дало б можливість утилізувати шкідливі для біосфери викиди. Особливо небезпечні щодо забруднення середовища підприємства слід будувати у відділених місцях та ізолювати їх захисними лісовими масивами із стійких проти промислових викидів порід. За даними статистики, протягом минулого року впровадження інновацій здійснювали 39 інноваційних промислових підприємств області. У 2014 році було введено підприємствами області 30 інноваційних процесів, з них – 11 – ресурсозберігаючі.

Начальник Управління статистики в Ізмаїльському районі          Ольга Мінюк

Обновлено 10.06.2015 07:28  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 229 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13904569

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Управління статистики інформує Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по м.Ізмаїлу та області у 2014 році