• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Управління статистики інформує Діяльність підприємств промислової галузі м.Ізмаїл у 2015 році

Діяльність підприємств промислової галузі м.Ізмаїл у 2015 році

E-mail Печать PDF

За даними Головного управління статистики в Одеській області, у 2015р. промисловими підприємствами м.Ізмаїл реалізовано продукції на 933,4 млн.грн. В загальному обсязі реалізації продукція ізмаїльських промислових підприємств складає 2,1%. В розрахунку на одну особу обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу досяг 12876,9 грн. Найвищий обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу припадає на мешканця м.Южне - 474245,0 грн.

В цілому по Одеській області обсяг реалізованої продукції склав 44412,1  млн.грн. У структурному складі по видах промислового виробництва, традиційно більша частина обсягів припала на підприємства переробної промисловості (76,9%), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (21,1%).

У структурі реалізації промислової продукції найбільша частка припала на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (29,9%), хімічних речовин і хімічної продукції (25,1%),  машинобудування (7,3%).

В обсязі реалізованої продукції добувної і переробної промисловості на товари проміжного споживання 39,0%, товари короткострокового використання припадало – 31,3%, енергію – 22,3%, інвестиційні товари – 5,3%, споживчі товари тривалого використання – 2,1%.                  

Підприємства Котовського району повністю реалізували продукцію за рахунок товарів проміжного споживання, значна питома вага такої продукції на підприємствах міст Южного (71,2%) та Теплодару (26,8%), а також Савранського (84,6%), Березівського (65,2%), Овідіопольського (32,5%), Любашівського (28,6%), Комінтернівського (26,6%) та  Біляївського (21,0%)  районів.

Інвестиційних товарів більше всього реалізовано підприємствами міста Білгород-Дністровського (34,1%) та Комінтернівського району (25,0%).

Підприємства Ізмаїла, а також більшості районів області та міст Іллічівська, реалізували більшість продукції за рахунок споживчих товарів короткострокового використання.

               Начальник Управління статистики в Ізмаїльському районі             Ольга Мінюк

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 396 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14279891

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Управління статистики інформує Діяльність підприємств промислової галузі м.Ізмаїл у 2015 році