• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Управління статистики інформує Зовнішня торгівля товарами за 2015 рік по м.Ізмаїл та області

Зовнішня торгівля товарами за 2015 рік по м.Ізмаїл та області

E-mail Печать PDF

Згідно даних Головного управління статистики в Одеській області, у 2015р. по м.Ізмаїл обсяги експорту та імпорту товарів становили 24487,8 тис.дол. США та 7198,2 тис.дол. відповідно і зменшилися у порівнянні з  2014р. як в експорті на 21,1%, так і в імпорті на 61,8%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 17289,6 тис.дол. США.

У відсотках до загального обсягу експорт по м.Ізмаїл склав 1,4%, питома вага імпорту товарів досягла 0,7%.

В цілому по Одеській області зовнішньоторговельні операції товарами підприємства області здійснювали з партнерами із 160 країн світу.

Обсяг експорту товарів до країн ЄС становив 449,5 млн.дол. або 26,0% від загального обсягу експорту та зменшився проти 2014р. на 1,7% (у 2014р. – 457,1 млн.дол. або 25,7%).

Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн ЄС здійснювались до Іспанії, Франції, Італії, Бельгії, Польщі, Нідерландів, Португалії, Болгарії, Німеччини.

Серед інших країн світу експорт товарів збільшився до Беліз, Ефіопії, Ірландії, Ліберії, Китаю, Бангладеш, Албанії, Киргистану, Кувейту, Чорногорії. У той же час скоротилися поставки до Джибуті, Панами, Фінляндії Вьєтнаму, Кіпру, Нідерландів, Білорусі, Великої Британії.

У 2015р. збільшився експорт зернових культур, цукру і кондитерських виробів з цукру, добрив, деревини і виробів з деревини, текстильних матеріалів, алюмінію і виробів з нього. Одночасно зменшився експорт овочів, продуктів неорганічної хімії, фармацевтичної продукції, виробів з чорних металів, алкогольних і безалкогольних напоїв, молока та молочних продуктів, недорогоцінних металів та виробів з них.

Імпорт товарів із країн ЄС становив 289,2 млн.дол. або 29,5% від загального обсягу та зменшився проти 2014р. на 1,7% (у 2014р. обсяг імпорту становив відповідно 685,9 млн.дол. та 29,7%).

Серед країн ЄС найвагоміші імпортні надходження товарів здійснювалися з Німеччини, Польщі, Іспанії, Румунії, Литви, Італії, Франції, Бельгії та Греції.

Серед інших країн світу імпорт товарів збільшився з Узбекистану, Латвії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Узбекистану. Одночасно зменшились поставки товарів з Румунії, Ізраїлю, Бразилії, Болгарії, Російської Федерації, Білорусі.

            У загальному обсязі імпорту товарів зменшились поставки мінерального палива; нафти і продуктів її перегонки, засобів наземного транспорту, механічних та електричних машин, їстівних плодів та горіхів, риби і ракоподібних, текстильних матеріалів та текстильних виробів, взуття,  полімерних матеріалів та пластмаси. 

Начальник УС в Ізмаїльському районі                                                    О.С.Мінюк

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 380 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13832884

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Управління статистики інформує Зовнішня торгівля товарами за 2015 рік по м.Ізмаїл та області