• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Управління статистики інформує ЗВІТУВАННЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

ЗВІТУВАННЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

E-mail Печать PDF

ШАНОВНІ РЕСПОНДЕНТИ! 

Звітування до Державної служби статистики України в електронному вигляді здійснюється відповідно до Порядку подання електронної звітності до органів державної статистики, затвердженого наказом Держкомстату від 12.01.2011 № 3 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.03.2011 за № 408/19146 (далі – Порядок).

Цей Порядок запроваджує в органах державної статистики України єдині підходи до збирання й оброблення державної статистичної та/або фінансової звітності, щодо якої є можливість подання в електронному вигляді.

Порядок визначає послідовність подання електронних звітів у системі електронної звітності органів державної статистики України та поширюється на всіх суб’єктів системи електронної звітності органів державної статистики України.

Відповідно до Порядку подання респондентом електронних звітів здійснюється виключно на добровільних засадах і за його ініціативою. У разі подання респондентом звітності в електронному вигляді він має право не подавати відповідні форми статистичної та/або фінансової звітності на папері.

Респондент, який виявив бажання подавати електронні звіти відповідно до Порядку, керується чинним законодавством України, у тому числі у частині дотримання строків подання державної статистичної та/або фінансової звітності за звітні періоди та щодо використання автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Електронні статистичні звіти з обов'язковими реквізитами, у тому числі з застосуванням електронного цифрового підпису респондента (його уповноважених посадових осіб) (далі - ЕЦП), сформовані та подані до органів державної статистики України відповідно до Порядку, є оригіналами звітів та мають юридичну силу. 

Для здійснення звітування в електронному вигляді до Державної служби статистики України респондентам необхідно мати:

а) відповідне програмне забезпечення для формування статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді з вбудованими надійними засобами ЕЦП.

Повний перелік програмного забезпечення (в т. ч. MEDOC, Арт-Звіт, Соната, iFin, Edzv та інш.), за допомогою якого респондентам можливо здійснювати електронне звітування до Державної служби статистики України, а також перелік форм статистичної звітності та фінансової звітності, які можуть подаватись в електронному вигляді, наведені на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України (http://ukrstat.gov.ua) у розділі «Респондентам/Електронна звітність», а також на офіційному веб-сайті Головного управління статистики в Одеській області (http://od.ukrstat.gov.ua) в аналогічному розділі.

Слід зауважити, що на даний час триває апробація безкоштовного програмного забезпечення, розробленого Державною фіскальною службою України, яке має назву «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» (далі – EDZV), за допомогою якого можна надавати фінансову та окремі форми статистичної звітності до Державної служби статистики України. EDZV призначено для безкоштовного формування звітності, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів до Державної фіскальної служби України, Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України в електронному вигляді.

УВАГА!  EDZV знаходиться у дослідній експлуатації !! 

EDZV можна безкоштовнозавантажити з офіційного веб-сайту Державної фіскальної служби України за посиланням:Головна>Електронна звітність>«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"» (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/). Там же наведені інструкції щодо його встановлення та налаштування на робочому місці респондента.

Для здійснення процедури звітування в електронному вигляді за допомогоюEDZV потрібно отримати безкоштовні засоби електронного цифрового підпису, які надаються Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України, офіційній веб-сайт: http://www.acskidd.gov.ua.

б) чинні посилені сертифікати відкритих ключів, сформованих відповідним акредитованим центром сертифікації ключів для уповноважених посадових осіб респондента, підписи яких є обов’язковими для звітності на папері, та надійні засоби ЕЦП.

 Повний перелік акредитованих центрів сертифікації ключів, ЕЦП яких можливо накладати на електронні звіти, що подаються до органів державної статистики, представлений на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України (http://ukrstat.gov.ua) у розділі «Респондентам/Електронна звітність», а також на офіційному веб-сайті Головного управління статистики в Одеській області (http://od.ukrstat.gov.ua) в аналогічному розділі.

в) доступ до мережі Інтернет та можливість відправлення/приймання електронних повідомлень за допомогою електронної пошти.

 Послідовність дій респондента для підключення до системи електронної звітності Державної служби статистики України наступна:

1) Зареєструвати ЕЦП всіх уповноважених посадових осіб респондента. Для подання електронних звітів до органів державної статистики України респондент повинен зареєструвати ЕЦП посадових осіб, яким надано право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність, а також печатку підприємства (установи).

Реєстрація вищезазначених ЕЦП здійснюється респондентом перед поданням першого електронного звіту за формами фінансової та статистичної звітності.

Для проведення процедури реєстрації ЕЦП у системі електронної звітності Державної служби статистики України респонденту необхідно заповнити відповідну заявку на реєстрацію електронних цифрових підписів респондента (далі – Заявка), код документу заявки у програмному забезпеченні для формування звітності в електронному вигляді - S1391101.

На зазначену Заявку повинні бути накладені ЕЦП усіх уповноважених посадових осіб респондента, яким передбачається надати право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність. Завершується процес підпису Заявки накладанням ЕЦП печатки підприємства (установи).

Заявка надсилається на електронну адресу приймального шлюзу системи електронної звітності Державної служби статистики України – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Реєстрація Заявки здійснюється центром обробки електронних звітів Державної служби статистики України автоматично.

2) Після реєстрації Заявки (успішне отримання першої та другої квитанцій  від Державної служби статистики України) заповнити відповідний електронний звіт статистичної або фінансової форми.

3) Підписати відповідний електронний звіт ЕЦП уповноважених посадових осіб респондента.

4) Надіслати підписаний ЕЦП посадових осіб респондента електронний звіт за формами статистичної та іншої звітності на адресу приймального шлюзу системи електронної звітності Державної служби статистики України: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

До уваги респондентів:електронна адреса для надсилання фінансової звітності в електронному вигляді до Державної служби статистики України: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

5) Отримати повідомлення про надходження електронного звіту (квитанція № 1) та повідомлення про успішну перевірку електронного звіту (квитанція № 2).

Датою подання електронного звіту вважається дата, зафіксована у першій квитанції, за умови отримання респондентом другої квитанції з повідомленням про прийняття електронного звіту до оброблення. 

***************************************************************** 

Контактні телефони Головного управління статистики в Одеській області з питань щодо подання електронної звітності:

-          (048) 722-50-48, 722-80-91, 722-63-71  (управління збирання, ведення і контролю даних статистичних спостережень та взаємодії з респондентами);

-          (048) 722-00-95, 722-17-76 (управління інформаційних технологій) 

З повагою,

Головне управління статистики в Одеській області

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 613 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21316819

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Управління статистики інформує ЗВІТУВАННЯ ДО ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ