• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖВНОГО ПЛАНУВАННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖВНОГО ПЛАНУВАННЯ

E-mail Печать PDF

вулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський

Проект детального плану території в межах вулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський у м. Ізмаїл Одеської області

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулицьМихайлівська, Клушина, пров. Болградський  у м. Ізмаїл Одеської області» № 4528-VIІ від 30.11.2018, рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулицьМихайлівська, Клушина, пров. Болградський  у м. Ізмаїл Одеської області» від 16.04.2019 № 364.

Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального планутериторіїпередані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації: ФО-П Чернега В.А., кваліфікаційний сертифікат АА № 003786 от 26.05.2017 (розроблення містобудівної документації)

Мета проекту містобудівної документації: детальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та визначає планувальну організацію та розвиток  територіїв межахвулицьМихайлівська, Клушина, пров. Болградськийу м. Ізмаїл.

 

      Головна мета розробки проекту ДПТ це упорядкування функціонального та цільового призначення, уточнення планувальної організації і просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в межах вулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський, призначеної для розміщення об`єктів житлової та громадської забудови, кварталів існуючої садибної забудови, благоустрій територій загального користування, визначення містобудівних умов та обмежень на проектування  об`єктів будівництва, з урахування розміщення існуючих та проектованих  об`єктів громадського призначення, наданих в користування земельних ділянок,  встановлення режиму забудови, червоних ліній та ліній регулювання забудови вулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський з урахуванням соціальних, економічних інтересів громадян, функціонального призначення забудованих територій даного району м. Ізмаїл.

    Детальний плану території також визначає розташування основних структурних елементів території, червоних ліній, ліній регулювання забудови та інших меж, що з`єднані транспортно-пішохідною та інженерною інфраструктурою, ландшафтну організацію території, порядок комплексного благоустрою та озеленіння.

Характеристика та використання території: орієнтовна площа в межах ДПТ - 10,5 га. На території ДПТ в межахвулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський, розміщені існуючі об`єкти громадського (Ізмаїльського ВП ГУ НП в Одеській області,будівлі Ізмаїльського міськрайоного суду, дошкільного закладу), житлового (багатоквартирні житлові будинки, існуючі квартали садибної малоповерхової забудови) призначення,  цільове призначення земельних ділянок не змінюється. Планується реконструкція будівлі  Ізмаїльського міськрайоного суду по вул. Клушина, уточнення положень Генерального плану м. Ізмаїл в частині розміщення кварталів існуючої садибної забудови  по пров. Болградському, благоустрій та озеленіння території загального користування по вул. Михайлівська.  На території, прилеглої до  ДПТ  розміщені будівлі та споруди громадського (торгівельного, побутового) та житлового (багатоквартирні житлові будинки, існуючі квартали садибної малоповерхової забудови), зелені насадження загального користування, вулиці міського значення (Михайлівська, Клушина), дороги, проїзди.

     Дана територія забезпечена існуючою інженерно-транспортною інфраструктурою.

     В екологічному відношенні виконано звіт про СЕО до проекту ДПТ.    

     Територія ДПТ не перебуває в межах охоронних зон та зон регулювання забудови об’єктів культурної спадщини.

     Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

Проектні рішення: Детальним планом території пропонується наступне функціональне зонування території:

1. Зона громадської забудови, загальною площею 2,87 га, у складі якої:

-  земельні ділянки для будівництва та обслуговування інших громадських будівель, дошкільного закладу 

2. Зона житлової забудови площею 1,17 га у т. ч.:

- земельні ділянки для будівництва та обслуговування існуючої багатоквартирної забудови, присадибної забудови;

3. Зона території загального користування площею 6,4 га у т. ч.:

вулиці, проїзди, тротуари, інженерні споруди, озеленення, загальною площею.                                

Місце і строки ознайомлення з проектом ДПТ та звітом про СЕО:

проект детального планутериторіїв межах вулиць Михайлівська, Клушина, пров. Болградський у м. Ізмаїл Одеської області та звіт про СЕО,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування пропозицій громадськості на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569, e-mail: izmarh@odessa.gov.ua протягом 30 днів з 23.12.2020.

Громадське обговорення (слухання) проводиться наступними заходами: У зв’язку із настанням обставин непереборної сили (встановленням загальнонаціонального карантину із застосовуванням ряду обмежувальних заходів відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»

- для ознайомлення громадськості повідомлення про оприлюднення, графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено наофіційному сайті Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення»;

- для ознайомлення громадськості та отримання усних консультацій спеціалістів графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено на стенді у приміщенні   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569 з дотриманням карантинних обмежень;

- Електроні консультації з громадськістю e-mail: izmarh@odessa.gov.ua.

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- електроні консультації на e-mail: izmarh@odessa.gov.ua;

- за отриманням усних консультацій та ознайомленням з проектом ДПТ, повним текстом звіту про СЕО, вихідними даними до проекту ДПТ, пояснювальною запискою, звертатися до каб. 405 управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради з 11.01.2021 по 14.01.2021  з 10.00 до 12.00  з дотриманням карантинних заходів;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються  у письмовому та електронному вигляді e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника (для письмового звернення) і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569. e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  Термін надання пропозицій з 23 грудня 2020 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій  - до 21 січня 2021 року.Пропозиції  подані особами  після встановленого  терміну, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської Ізмаїльського району Одеської області ради Кагал Лариса Альбертівна.

 

Виконавчий комітет  Ізмаїльської міської ради  Ізмаїльського району Одеської області

Обновлено 23.12.2020 16:18  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 431 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21300136

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖВНОГО ПЛАНУВАННЯ