• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ Детального плану території в межах проспекту Суворова,45-а, вулиці Оси-пенка

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ Детального плану території в межах проспекту Суворова,45-а, вулиці Оси-пенка

E-mail Печать PDF

 

 

ЗАЯВА

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Детального плану території в межах проспекту Суворова,45-а,  вулиці Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області.

1. ЗАМОВНИК СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ.

Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Функції замовника розроблення проекту детального плану території в межах проспекту Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області передані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, згідно рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 20.04.2021 р. № 317.

Юридична адреса: 68600, м. Ізмаїл, Ізмаїльський район Одеської області,

просп. Суворова, 62

Тел.(04841)72569,72274, е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

2. ВИД ТА ОСНОВНІ ЦІЛІ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ, ЙОГО ЗВ’ЯЗОК З ІНШИМИ ДОКУМЕНТАМИ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ.

Детальний план є містобудівною документацією місцевого рівня, яка розробляється відповідно до вимог ст.19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності». Детальний план території в межах проспекту Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області розробляється на підставі рішення Ізмаїльської міської ради № 657-VIII від 26.03.2021 р. «Про розроблення проекту детального плану території в межах проспекту Суворова,45-а, вулиці Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області».

Детальний план розробляється з метою уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території в межах просп. Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Одеської області, призначеної для розміщення об’єктів громадської забудови, інженерної інфраструктури, організації транспортно-пішохідного руху, озеленення та благоустрою, визначення містобудівних умов та обмежень на проектування об’єктів будівництва та підлягає розгляду відповідно до вимог ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», як документ державного планування місцевого рівню.

Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту населеного пункту та визначає планувальну організацію і розвиток частини території, визначення меж та правового режиму всіх режимоутворюючих об’єктів та всіх обмежень у використанні земель у т.ч. охоронних та санітарно-захисних зон та стає невід’ємної складовою Генерального плану м. Ізмаїл. Генеральний план м. Ізмаїл, затверджений рішенням Ізмаїльської міської ради від 10.09.1998 р. №59-XXIII, є діючим та актуалізований рішенням Ізмаїльської міської ради від 26.04.2013 р. №2876-YI.

 

 

3. ТЕ, ЯКОЮ МІРОЮ ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ
ВИЗНАЧАЄ УМОВИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ АБО ОБ’ЄКТІВ, ЩОДО ЯКИХ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ, РОЗ-МІРУ, ПОТУЖНОСТІ АБО РОЗМІЩЕННЯ РЕСУРСІВ).

      Відповідно до пункту 4 частини першої статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Детальний план території визначає:

1) принципи планувально-просторової організації забудови;

2) червоні лінії та лінії регулювання забудови;

3) функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

4) містобудівні умови та обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території;

5) потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;

6) доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;

7) черговість та обсяги інженерної підготовки території;

8) систему інженерних мереж;

9) порядок організації транспортного і пішохідного руху;

10) порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі.

Містобудівні умови та обмеження згідно зі ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначають, зокрема:

  відповідальність цільового та функціонального призначення земельної ділянки містобудівній документації на місцевому рівні;

  планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охороняємого ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони);

  охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкту, що проектується, до існуючих інженерних мереж.

Проектом детального плану території передбачається зміна цільового призначення  земельної ділянки по просп. Суворова, 45-а у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області, кад. № 5110600000:01:025:0132, яка знаходиться у приватній власності, площею 0,053 га, цільове призначення відповідає В 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування будівель торгівлі, для будівництва і обслуговування магазину»  та реконструкція житлового будинку (садибна забудова) під магазин непродовольчих товарів. Під час розроблення проектних рішень детального плану території будуть розглянуті можливі варіанти розвитку території для узгодження оптимальних рішень.

На території ДПТ в межах просп. Суворова, 45-а, вул. Осипенка розміщені: нежитлові будівлі громадського призначення (лікувальні заклади, спорткомплекс), багатоквартирний житловий будинок по пр. Суворова, 45 та малоповерхова житлова забудова, частина якої реконструюється під об’єкт торгівлі, зелені насадження загального користування, вулиці, дороги, тротуари.

Уточнюються положення Генерального плану м. Ізмаїл в частині розміщення об`єктів громадської забудови, функціонального призначення існуючої  території. На території, прилеглої до ДПТ розміщені: магістральна вулиця загальноміського призначення – проспект Суворова з громадською та житловою мало та багатоповерховою забудовою, та вул. Осипенко з громадською та

житловою забудовою.

Призначення існуючих та проектованих об’єктів не передбачатиме реалізацію видів діяльності (або які містять види діяльності та об’єкти), щодо яких законодавством передбачене здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, або які вимагають оцінки, зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів природно-заповідного фонду та екологічні мережі (далі – території з природоохоронним статусом) відповідно до ст.3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля».

Відповідно до статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», даний документ державного планування не передбачає реалізацію видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення оцінки впливу на довкілля, відповідно до ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

4. ЙМОВІРНІ  НАСЛІДКИ.

а) для довкілля, у тому числі для населення:

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного керування – детального плану території в межах просп. Суворова,45-а,  вул. Осипенка, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля:

  грунти;

  атмосферне повітря;

  водні ресурси;

  стан фауни, флори, біорізноманіття;

  кліматичні фактори;

     Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів існуючої інфраструктури, що передбачена детальним планом території, на здоров’я населення.

б) вплив на території та об’єкти природно-заповідного фонду не прогнозується, територія ДПТ віддалена від об’єктів природоохоронного фонду;

в) транскордонні наслідки для довкілля у тому числі для здоров’я населення  відсутні.

5. ВИПРАВДАНІ АЛЬТЕРНАТИВИ, ЯКІ НЕОБХІДНО РОЗГЛЯНУТИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ЯКЩО ДОКУМЕНТ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ НЕ БУДЕ ЗАТВЕРДЖЕНО.

З метою розгляду альтернативних проектних рішень та їх екологічних наслідків під час СЕО детального плану території в межах просп. Суворова,45-а, вул. Осипенка, передбачається розглянути наступні альтернативи, без впровадження проектних змін:

       Альтернатива 1 : «Затвердження проекту детального плану території повулиці Новокілійська, 8-а у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області».

 Альтернатива 2: «Нульовий сценарій» – тобто опис, прогнозування та оцінка ситуації у випадку незатвердження зазначено документу державного планування.

      Оцінка ефективності вказаних альтернативних варіантів буде відображена у Звіті про стратегічну екологічну оцінку

6. ДОСЛІДЖЕННЯ, ЯКІ НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ, МЕТОДИ І КРИТЕРІЇ, ЩО ВИКОРИСТОВУВАТИМУТЬСЯ ПІД ЧАС СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ.

Основною метою прогнозу є оцінка можливої реакції навколишнього природного середовища на прямий чи опосередкований вплив людини, вирішення задач раціонального природокористування у відповідності з очікуваним станом природного середовища.

Для здійснення стратегічної екологічної оцінки будуть використовуватися логічні і формалізовані методи прогнозування.

Під час проведення процедури стратегічної екологічної оцінки передбачені заходи для запобігання негативному впливу на довкілля та здоров’я населення по таких напрямках:

      щодо охорони атмосферного повітря;

      охорона поверхневих та підземних вод, грунтів;

      заходи, що до пожежної безпеки;

      відновлювальні та охоронні заходи.

Проведення спеціальних досліджень для стратегічної екологічної оцінки не передбачається.

 

7. ЗАХОДИ, ЯКІ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОЗГЛЯНУТИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ, ЗМЕНШЕННЯ ТА ПОМ’ЯКШЕННЯ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ.

Під час здійснення стратегічної екологічної оцінки передбачається розглядати заходи із запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків на довкілля, визначені законодавством та нормативно-правовими актами.

Так, Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища», визначає загальні вимоги в галузі охорони навколишнього середовища при розміщенні, проектуванні, будівництві, введенні в експлуатації, експлуатації, консервації, споруд та інших об’єктів.

Законом встановлено, що використання природних ресурсів громадянами, підприємствами, установами та організаціями здійснюється з додержанням обов’язкових екологічних вимог:

а) раціонального і економічного використання природних ресурсів на основі широкого застосування новітніх технологій;

б) здійснення заходів щодо запобігання псуванню, забрудненню, виснаженню природних ресурсів, негативному впливу на стан навколишнього природного середовища;  

в) здійснення заходів щодо відтворення відновлюваних природних ресурсів;

г) застосування біологічних, хімічних та інших методів поліпшення якості природних ресурсів, які забезпечують охорону навколишнього природного середовища і безпеку здоров’я населення;

д) збереження території та об’єктів природно-заповідного фонду, а також інших територій, що підлягають особливій охороні;

е)здійснення господарської та іншої діяльності без порушення екологічних прав інших осіб.

Заходи спрямовані на запобігання, відвернення, уникнення, зменшення, усунення значного негативного впливу на здоров’я населення. При здійсненні планової діяльності у відповідності до вимог статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» з метою відвернення і зменшення шкідливого впливу на здоров’я населення шуму, неіонізуючих випромінювань та інших фізичних факторів будуть розглядатися:

     відповідні організаційні, господарські, технічні, технологічні, архітектурно-будівельні та інші заходи щодо попередження утворення та зниження шуму до рівнів, установлених санітарними нормами;

     заходи радіаційної безпеки, відповідних санітарних правил, а також заходи встановлені нормами, іншими актами законодавства, що містять вимоги радіаційної безпеки;

     заходи пожежної безпеки відповідно до нормативних вимог ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва».

8.  ПРОПОЗИЦІЇ  ЩОДО  СТРУКТУРИ  ТА  ЗМІСТУ  ПРО  СТРАТЕГІЧНУ  ЕКОЛОГІЧНУ  ОЦІНКУ.

Стратегічна екологічна оцінка буде виконана в обсягах, визначених статтею  11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

У складі містобудівної документації, а саме детального плану території в межах просп. Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області, буде надано Звіт  про стратегічну екологічну оцінку.

9.  ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ТА СТРОКИ ЇХ ПОДАННЯ.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території в межах просп. Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області подаються до управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: 68600, Одеська обл., Ізмаїльський район м. Ізмаїл, просп. Суворова, 62 та на e-mail: arh@izmail.odessa.gov.ua.  .

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території в межах просп. Суворова, 45-а, вул. Осипенка у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області буде розміщено на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області – izmail-rada.gov.ua та у приміщенні управління містобудування та архітектури каб. 405.

Відповідальна особа: начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  Ізмаїльського району Одеської області Кагал Лариса Альбертівна тел.(04841)72569, 72274, e-mail: arh@izmail.odessa.gov.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня  оприлюднення, тобто з 26.01.2022 до 08.02.2022.

 

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради

Ізмаїльського району Одеської області

 

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 435 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22208576

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ Детального плану території в межах проспекту Суворова,45-а, вулиці Оси-пенка