• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

E-mail Печать PDF

Проект детального плану території в межах вулицьОсипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл Одеської області

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл Одеської області» № 3254-VII від 22.02.2018,  рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць  Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл Одеської області» від 11.05.2018 № 469.

Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл передані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації:  Приватне підприємство «ЄЛЕНСАН», кваліфікаційний сертифікат АА  № 003786 від 26.05.2017 (розроблення містобудівної документації)

Мета проекту містобудівної документації: детальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та визначає планувальну організацію та розвиток  території в межах вулиць Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл.

      Головна мета розробки проекту ДПТ це упорядкування функціонального призначення та використання  даної території, з урахування розміщення існуючих та проектованих  об`єктів житлового та громадського призначення, наданих в користування земельних ділянок,  встановлення режиму забудови, червоних ліній та ліній регулювання забудови території, визначення  містобудівних умов та обмежень на проектування об`єктів будівництва з урахуванням соціальних, економічних інтересів громадян, функціонального призначення незабудованих територій даного району м. Ізмаїл.                                                                                                 

    Детальний плану території також визначає розташування основних структурних елементів території, червоних ліній та інших меж, що з`єднані транспортно-пішохідною та інженерною інфраструктурою, містобудівних умов та обмежень на забудову, ландшафтну організацію території, порядок комплексного благоустрою та озеленіння, доцільність, обсяги та послідовність забудови вільних територій.

   Реалізація передбачених у ДПТ рішень дасть можливість упорядкувати функціональне призначення та використання  даної території,  встановити режим житлової та громадської забудови, яка склалася,  режим  та  параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами та внести зміни, у подальшому, до Генерального плану м. Ізмаїл для його оновлення.

 

Характеристика та використання території: орієнтовна площа планувальної території ДПТ - 0,70 га. Дана територія знаходиться у кварталі існуючої малоповерхової житлової та громадської забудови, у зоні існуючої житлової та громадської малоповерхової забудови у центральній частині міста  у західному планувальному районі та обмежена: з півночі – житловою  та громадською забудовою по вул. Осипенка, із сходу – житловою  та громадською забудовою по вул. Холостякова адмірала;  із заходу – житловою  забудовою по вул. Героїв Сталінграда,   з півдня – малоповерховою житловою  забудовою та громадською забудовою по вул. Тульчианівська. На даній території планується розміщення торгівельно- адміністративної будівлі.

     Згідно матеріалів топоплану м. Ізмаїл, виконаного ДНВП «Геосистема» у 2015 році,  на  даній території  знаходяться об`єкти нерухомості – житловий присадибний будинок, багатоквартирні будинкі з господарськими спорудами та гаражами, торгова будівля «Геометр», які знаходиться у власності.

     Згідно Генерального  плану  м. Ізмаїл  дана території розташована у кварталі існуючої малоповерхової житлової та громадської забудови у західному планувальному районі міста, на який розміщені об`єкти житлового та  громадського призначення.     

    Дана територія забезпечена інженерно-транспортною інфраструктурою – існуючими мережами та спорудами водопостачання та водовідведення, електромережами, газовими мережами, мережами зв`язку, вулицями та дорогами комунальної власності.     

    В екологічному відношенні територія не зазнає впливу основних джерел забруднення оточуючого середовища, розташованих в межах міста.

   

Проектні рішення: Функціонально проектована територія поділяється на зони: житлову зону, зону громадської забудови,

   Житлова зона включає:

- ділянки існуючих малоповерхових  багатоквартирних житлових будинків  з  господарськими спорудами та гаражами, благоустроєм та озеленінням по вул. Героїв Сталінграда та Холостякова адмірала.

  Зони громадської забудови включає:

- ділянку існуючої торгівельної  будівлі «Геометр» по вул. Тульчианівська

- ділянку  проектованого торгівельно-адміністративного центру по вул.Осипенка.

                            

Основні техніко – економічні показники

№ п/п

  Найменування  показників

Одиниця виміру

Показники

(проектні

пропозиції)

1

Територія в межах проекту, всього

в тому числі:

житлова багатоквартирна забудова

громадська забудова у т. ч.:

проектована

проїзди тротуари, дороги:

озеленіння, ділянки загального користування

га

 

га

га

га

га

 

 

 0,667

 

 0,218

 0,154

 0,0809

 0,269

 0,026

 

2

Кількість квартир в багатоквартирній  забудові

одиниць

-

3

 

Кількість будинків в багатоквартирній забудові

одиниць

-

4

Кількість будинків в присадибній забудові

одиниць

 

 -

 

5

Основні установи сфери обслуговування:

Торгівельні

Адміністративні

місць

м2

роб. місць

  -   

  700

  18

 

 

 

Врахування громадських інтересів: управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради інформує,  що  згідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», проект містобудівної документації - проект детального планутериторіїв межах вулиць Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл Одеської області,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування громадських інтересів. Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектом містобудівної  документації  « Проект детального планутериторіїв межах вулиць Осипенка, Холостякова адмірала, Тульчианівська, Героїв Сталінграда у м. Ізмаїл Одеської області», можливо ознайомитися на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569 протягом місяця.

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються  у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569.   Термін надання пропозицій з 04 липня 2018 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій   - до 04 серпня 2018 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Кагал Лариса Альбертівна.

                                                     

                                               Управління містобудування та архітектури                          

                                                            Ізмаїльської міської ради

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 288 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16530431

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ