• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

E-mail Печать PDF

Проект детального плану території в межах від вул. Пушкіна, 56 

Підстава розроблення містобудівної документації:  рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту   детального плану території в межах від  вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53  у м. Ізмаїл Одеської області» № 3769-VII від 05.06.2018,  рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального плану території в межах від  вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53  у м. ІзмаїлОдеської області» № 779 від 25.07.2018.

 

 Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального плану території в межах в межах від  вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53 у м. Ізмаїл Одеської областіпередані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації: ПБП «КИНГС», кваліфікаційний сертифікат АА  №.003786 от 26.05.2017 (розроблення містобудівної документації).

Мета проекту містобудівної документації: детальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та  розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту (земельної ділянки) в межах від  вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53,розташованої  у центральній частині північно-східного планувального району м. Ізмаїл Одеської області.

     Згідно до діючого Генерального плану м. Ізмаїл  дана території розташована у зоні існуючої  малоповерхової житлової та громадської забудови у  центральній частині – загальноміському торгівельному центрі міста, та передбачена для розміщення  та реконструкції об`єктів торгівельного призначення.

      Головна мета розробки проекту ДПТ це уточнення планувальної структури і функціонального призначення проектованої території просторової композиції, параметрів забудови, визначення містобудівних умов та обмежень на забудову, встановлення червоних ліній та ліній забудови території з урахуванням соціальних, економічних інтересів громадян.                                                                                                

    Детальний плану території також визначає розташування основних структурних елементів території, червоних ліній та інших меж, що з`єднані транспортно-пішохідною та інженерною інфраструктурою, ландшафтну організацію території, порядок благоустрою та озеленіння, доцільність реконструкції, обсяги та послідовність забудови території.

    Реалізація передбачених у ДПТ рішень дасть можливість упорядкувати функціональне призначення та використання  даної території,  встановити відповідний режим забудови, параметри забудови, згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами та внести зміни, у подальшому, до Генерального плану м. Ізмаїл для його оновлення.

 

Характеристика та використання території: орієнтовна площа ДПТ у м. Ізмаїл – 0,18 га. Дана територія  обмежена з півночі – торгівельною забудовою по вул. Пушкіна (ринок, магазини), зі сходу – торгівельними спорудами по вул. Папаніна, із заходу – територією розміщення існуючих будівель торгівлі, з півдня – територією розміщення існуючих будівель громадської та житлової забудови по вул. Покровська.

    Згідно матеріалів топоплану м. Ізмаїл, виконаного ДНВП «Геосистема» у 2015 році  на  даній території  знаходиться об`’єкти нерухомості по вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53 – нежитлові будівлі гр.. Астраленко О.І.; торгівельні будівлі ТОВ «Світанок»; торгово-медична будівля по вул. Папаніна, 53; території  загального користування вулиці та тротуари.

      На території відсутні обмеження  у  забудові – охороні та санітарно-захисні зони згідно до нормативних вимог. 

     Згідно Генерального  плану  м. Ізмаїл   територія в межах вул.  Пушкіна,  та вул. Папаніна,   розміщена у центральній частині міста у зоні малоповерхової існуючої та проектованої існуючі  громадської та житлової забудови.

    Дана територія забезпечена інженерно-транспортною інфраструктурою.    

    В екологічному відношенні територія не зазнає впливу основних джерел забруднення оточуючого середовища, розташованих в межах міста.

   

Проектні рішення: Функціональне призначення проектованої території в межах від вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53 визначена для розміщення  та реконструкції нежитлових будівель під  торгівельно-адміністративні  та поділяється на.

Зону громадської забудови  комерційного призначення:  

- ділянка для розміщення будівель торгівельного призначення; для розміщення та реконструкції торгівельно-адміністративних будівель ;

- ділянка для розміщення  та експлуатації будівель торгівельного та медичного призначення

- землі загального користування - вулиці, тротуари

 

Основні техніко – економічні показники

№ п/п

  Найменування  показників

Одиниця виміру

Показники

(проектні

пропозиції)

1

Територія в межах проекту, всього

в тому числі:

Площа Громадської забудови: в т.ч.

- Існуюча

- проектована

Вулиці та дороги, (в червоних лініях) в т.ч.

-  стоянка автомобілів

Озеленіння загального користування

га

 

га

га

га

га

га

га

 

   0,183

 

   0,0861

   0,0651

   0,021  

   0,0969

   0, 001

      -

  

2

Кількість квартир в малоповерховій забудові у т. ч. проектованих

одиниць

-

 

3

 

Кількість будинків в малоповерховій забудові

одиниць

  -

4

Кількість ділянок  в присадибній забудові

одиниць

 

 -

5

Основні установи сфери обслуговування:

адміністративні приміщення

магазини

заклади харчування

Медичний заклад

– стоматологія

 

роб.місць

м2 торг. площ

посадочн. місць

місць

     

  2

  170

  -

  2

  2

Врахування громадських інтересів: управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради інформує,  що  відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», проект містобудівної документації - проект детального плану території в межах від вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53 у м. Ізмаїл Одеської області,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування громадських інтересів. Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: з проектоммістобудівної  документації  « Проект детального плану територіїв межах від вул.  Пушкіна, 56 до вул. Папаніна, 53  у м. Ізмаїл Одеської області», можливо ознайомитися на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569 протягом місяця.

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються  у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569.   Термін надання пропозицій з 28  вересня 2018 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій  - до 28 жовтня 2018 року.Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Кагал Лариса Альбертівна.

                                                                                                   Управління містобудування та архітектури                          

                                                            Ізмаїльської міської ради

Обновлено 04.10.2018 11:36  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 13 по 20 вересня у м. Ізмаїл народилося 8 малюків -  3 дівчинки та  5 хлопчиків 

 

Сейчас 200 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13740359

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ